Nové baterie GROHE – bezkonkurenční šíře designu a výšky kohoutku pro lepší výběr, pohodlí a funkčnost.

Baterie do každé koupelny: od nejmenších po největší

11. 08. 2014
Diskuze (0)
Sdílet

Široká nabídka je klíčem ke spokojenosti každého zákazníka. Každá domácnost má jiné uspořádání a požadavky, ať jde o lehkost ovládání pro seniory, či dosah pro malé děti. Ať potřebujete naplnit vysokou vázu, či si opláchnout vlasy nad umyvadlem, flexibilní baterie rozhoduje o vaší spokojenosti a pohodě.

I proto jsme již tak bohatou nabídku baterií a instalací GROHE doplnili o varianty ve velikostech od XS po XL, jakož i rozmanité designové verze, které snadno sladíte s dekorem koupelny. Nabídku korunují středně vysoké baterie a kohoutky pro samostatně stojící umyvadla. Neexistuje přání, které by škála produktů nedokázala splnit.

Středně vysoké kohoutky v moderním designu

Jako jsou rozmanité tvary, velikosti a výška umyvadel, tak je pestrá i nabídka produktů GROHE. Nové středně vysoké varianty řad Quadra, Lineare, Eurocube, Eurodisc Cosmopolitan a Concetto poskytují vyšší pohodlí a větší prostor při mytí rukou. Vylepšené poměry velikostí navíc zajišťují lepší přístup k páce a lepší ergonomii pohybu pákou.

Elegantní kohoutky pro samostatně stojící umyvadla

Řady Allure, Quadra, Lineare, Eurocube a Eurodisc Cosmopolitan jsou nyní bohatší o nový design jednopákových baterií pro samostatně stojící umyvadla. Výška i přístup ke kohoutkům jsou upraveny se zvláštním ohledem na vzhled těchto umyvadel. Delší kohoutky nabízejí více místa na mytí rukou a umožňují dokonalé využití dostupného prostoru.

Nové baterie GROHE – bezkonkurenční šíře designu a výšky kohoutku pro lepší výběr, pohodlí a funkčnost.

Různá délka kohoutku, aby dokonale ladil

Univerzálnost je hlavním rysem umyvadlových kombinací instalovaných na zeď do dvou otvorů. Hodí se jak pro tradiční umyvadla, tak pro umyvadla samostatně stojící. Řady Quadra, Lineare, Eurocube, Eurodisc Cosmopolitan a Essence již mají verze se dvěma výškami kohoutku. Zákazník si tak může zvolit optimální kohoutek pro své umyvadlo i dle osobních potřeb a preferencí.

Inovativní technologie pro bezstarostnou pohodu

Nové variace produktů GROHE nabízejí vedle skvělého stylu a výborné funkčnosti i bezpečný a ekonomický provoz. Baterie s kartuší GROHE SilkMove® 28 mm mají zabudovaný termoregulátor, nejenže tedy zabrání případným opařeninám, ale také minimalizují spotřebu energie. Navíc úsporná technologie GROHE EcoJoy® sníží spotřebu vody na 5,7 litru za minutu, aniž by uživatel úbytek pocítil. Povrch GROHE StarLight® zajistí trvanlivost mimořádného lesku, odolnost vůči ušpinění i škrábancům, tudíž i při intenzivním používání si instalace uchová skvělý vzhled po dlouhé roky.

Nové baterie GROHE – bezkonkurenční šíře designu a výšky kohoutku pro lepší výběr, pohodlí a funkčnost.

www.grohe.cz

Kategorie: Koupelny Novinky
Tagy: baterie koupelna
Sdílejte článek

Diskuze