vodovodní baterie Eurodisc Joystick

Luxus v koupelně dostupný každému

15. 01. 2015
Diskuze (0)
Sdílet

Nová vodovodní baterie Eurodisc Joystick firmy GROHE kombinuje pohodlné ovládání se špičkovým designem.

Forma a funkce v dokonalé souhře: dynamicky tvarovaná, nakloněná silueta, praktický joystick s jemným ovládáním, elegantní linie raménka. To je nová baterie Eurodisc Joystick od GROHE se snadnou obsluhou.

Mnohé další detaily tohoto kousku nesou rukopis Studia designu GROHE. Například páka je zakončena chromovaným kroužkem, poznávacím znamením produktů GROHE. Tento precizní design již získal ocenění na prestižních cenách red dot – ocenění designu spotřebního zboží.

Chytré detaily, estetická čistota

Nejdůležitějším designovým prvkem Eurodisc Joystick je minimalistický joystick s nekonečnými možnostmi funkcí. Jeho vynikající ergonomie a inovativní kartuše s technologií GROHE SilkMove® umožňují absolutní kontrolu a ovládání jedním prstem. Zároveň úsporná technologie EcoJoy® zajistí zodpovědné a udržitelné hospodaření s vodou a energiemi. Umyvadlové baterie instalované na stěnu jsou navíc vybaveny regulovatelným systémem GROHE AquaGuidemousseur. Dlouhou životnost, bezchybnou funkčnost a spolehlivost podporuje technologie SpeedClean.

vodovodní baterie Eurodisc Joystick

vodovodní baterie Eurodisc Joystick foto: Grohe

Nechte se rozmazlovat

Tato produktová řada nabízí rozmanité verze pro celou koupelnu. Můžete si vybrat mezi pákovými bateriemi s raménkem kohoutku o třech různých výškách, nebo superplochými bateriemi instalovanými na stěnu − tak, aby se dokonale hodily k různým typům umyvadel. Tento přístup umožňuje dodat produkty esteticky i funkčně odpovídajících proporcí, u nichž nehrozí, že po otevření kohoutku voda vyšplíchne.

GROHE také nabízí sprchové a vanové baterie instalované na stěnu, které využívají design joysticku, aby tak sjednotily vzhled celé koupelny. Pokud se týká barevného provedení, jsou baterie k dispozici ve variantách GROHE StarLight® zářivě chromová a dvoubarevná Chrome/Moon White (chrom/měsíční bílá).

K dostání v showroomu GROHE LIVE PRAHA, Bělehradská 17B, Praha 4
www.grohelive.cz

Kategorie: Koupelny Novinky
Tagy: baterie design koupelna
Sdílejte článek

Diskuze