ARCHIMODULE – Modulární vodovodní baterie

08. 08. 2017
Diskuze (0)
Sdílet

S důrazem na vysoký uživatelský komfort, bezpečí a celkové uspokojení stále náročnějšího zákazníka, navrhla firma Ideal Standard nové modulární řešení pro ovládání napouštění vody ve sprchách, vanách a umyvadlech - termostatické podomítkové baterie Archimodule.

Archimodule je dílem renomovaného designového studia Artefakt. Přináší alternativu za tradiční a mnohdy nepraktické koupelnové baterie. Svou variabilitou uvolňuje ruce nejen koncovým uživatelům, ale také designérům koupelen. Ovládání teploty vody, průtoku vody, vodovodní baterii či hlavovou sprchu je nyní možné umístit opravdu kamkoliv a to bez omezení jejich vlastností a výkonu.

archimodule

Technologické komponenty série Archimodule jsou diskrétně ukryté ve zdi. Uživatel tím pádem přichází do styku jen s ovládacími prvky, které lze instalovat na libovolně určené místo s ohledem jen a pouze na ergonomické a estetické parametry. Zákazník si tedy opravdu může přát takřka nemožné a Archimodule mu pak nabídne vytvoření individuálního koupelnového prostoru s důrazem na jeho pohledovou kvalitu, bezpečí a uživatelský komfort.  K dispozici jsou 2 typy kovových rozet – s ostrými nebo oblými rohy.

www.idealstandard.com

Kategorie: Novinky
Tagy: Archimodule baterie dula modulární vodovodní baterie sprchy vany vodovodní baterie
Sdílejte článek

Diskuze