Žehlička na vlasy BaByliss

Nové žehličky BaByliss: vysněný účes na počkání

28. 06. 2017
Diskuze (0)
Sdílet

Elegantní hladký účes, nebo naopak záplava romantických vln? Ať už se rozhodnete pro kteroukoliv variantu, s novými žehličkami BaByliss se k požadovanému výsledku dopracujete opravdu rychle a pohodlně.

Modely ST480E ve stříbrné a ST481E v bronzové barvě, dosahují bezkonkurenční účinnost při narovnávání i loknování vlasů, co pro vás znamená méně času stráveného před zrcadlem, a ještě trvalejší výsledek, než na jaký jste byly zvyklé. Speciální ochrana pro zdravé a lesklé vlasy je v případě BaByliss samozřejmostí.

Žehlící povrch obou modelů má rozměry 120 x 28 mm, typické pro profesionální žehličky, a je potažen diamantovo-keramickou vrstvou, díky čemuž dosáhnete požadovaný styling rychleji, a přitom bez poškození vlasů. Žehlička je zahřátá a připravena k použití během 30 sekund, které ji stačí k dosažení 180 °C. Pokud jsou vaše vlasy velmi jemné, můžete zvolit i nižší teplotu, celkově máte na LED displeji k dispozici až 5 pozic nastavení od 150 °C do 230 °C. K ochraně vlasů přispívá i ionizační generátor, který generuje záporné ionty dodávající vlasům potřebnou vlhkost a zdravý lesk.

Žehlička na vlasy BaByliss

Pro zvýšení komfortu při používání přidal výrobce i odnímatelné silikonové koncovky, díky nimž se se žehličkou manipuluje pohodlněji a hlavně bezpečněji, bez rizika popálení. Profesionální parametry těchto žehliček potvrzuje i kvalitní kovový plášť, dlouhý kabel s otočnou koncovkou a velmi dlouhá životnost. Na přístroj poskytuje výrobce záruku tři roky.

Doporučená maloobchodní cena žehliček na vlasy BaByliss ST480E a ST481E je 3590 Kč.

www.babyliss.cz

Kategorie: Novinky
Tagy: domácí spotřebiče zehlicky
Sdílejte článek

Diskuze