Novinka – podlahový systém ClipTile

03. 11. 2011
Diskuze (0)
Sdílet

Představujeme novinku v pokládce podlah – revoluční podlahový systém ClipTile. Jestliže právě plánujete rekonstrukci bytu nebo domu a přemýšlíte nad materiály a technologiemi, které použijete, máte jedinečnou příležitost zvolit ClipTile.   O co jde? Jedná […]

Představujeme novinku v pokládce podlah – revoluční podlahový systém ClipTile. Jestliže právě plánujete rekonstrukci bytu nebo domu a přemýšlíte nad materiály a technologiemi, které použijete, máte jedinečnou příležitost zvolit ClipTile.

 
O co jde?

Jedná se o dlažbu, která je ale novým způsobem kladená. Je určena pro všechny, kdo si chtějí sami rychle a snadno položit zcela novou podlahu. Revoluční technologie v pokládce dlaždic je založena na filozofii čistoty, rychlosti a krásy. Této trojkombinaci nelze odolat, zvláště když odpadá otravné a špinavé spárování, které musí zasychat a následný úklid. Velmi vhodná je i pro podlahové topení.

Podlahový systém ClipTile

Pokládka plovoucích podlah je už všeobecně známá věc. Technologie ClipTile je velmi podobná. Každá z unikátních keramických dlaždic má plastový rám s drážkami, které do sebe perfektně zapadají. Stačí jen vytáhnout z krabice dlaždici, otřít ji, přiložit k ní druhou a zaklapnout je drážkami do sebe. Takto postupujete bez použití jakéhokoliv dalšího spojovacího materiálu a nástrojů. Po nově položené dlažbě se můžete začít hned procházet.

Systém ClipTile je bezpečný a čistý

Keramický střep Gres Porcellanato, který je osazen technologií ClipTile, je vyroben z velmi kvalitního materiálu. Je nejen odolný vůči obrušování a sešlapávání, ale je hlavně bezpečný a vhodný i pro alergiky. Odpovídá veškerým myslitelným moderním kritériím na bezpečnost i krásu.

Tři varianty úpravy povrchu, každá ve více než  deseti barevných odstínech a ve třech formátech, to je široká škála možností jak umocnit podlahovou plochu do perfektního designu.

Více zde www.asso.cz

Kategorie: Novinky
Tagy: podlaha
Sdílejte článek

Diskuze