Novinka v produktové linii střešních tašek Terran Synus

Novinka v produktové linii střešních tašek Terran Synus

13. 06. 2018 Sdílet

Společnost MEDITERRAN uvádí od května 2018 na trh novinku - střešní krytinu Terran Synus v povrchové úpravě COLORSYSTEM v barevném provedení černá.

Produktová linie Synus je výjimečná zejména svou nízkou hmotností (3,9 kg/ks). Tento parametr ji proto přímo předurčuje na střechy starších domů, své místo si však najde i na střechách novostaveb, kde nachází uplatnění pro svůj elegantní vzhled. Velkým plusem nového produktu je jeho trendová černá barva, která díky povrchové úpravě COLORSYSTEM bude hlubší a živější bez ohledu na základní barvu tašek.

synus černá FOTO Mediterran

synus černá FOTO Mediterran

V sortimentu TERRAN najdete kromě tašek Synus další čtyři řady – Danubia, Coppo, Rundo a Zenit. Mezi nimi si každý určitě najde to své. Atraktivní je i pestrá barevná škála – na výběr máte jak klasické barevné odstíny, tak i žádané tmavé barvy střešních tašek. Estetické účinky barev zesilují i povrchové úpravy – speciální povrchová úprava COLORSYSTEM, zabezpečující trvalou stálost barev a lesk tašek nebo povrchová úprava nejvyšší kvality EVO, díky které mají tašky TERRAN výjimečně jemný a hladký povrch, který je navíc mimořádně odolný a pevný.

FOTO Mediterran

FOTO Mediterran

www.terran.cz

Kategorie: Novinky
Tagy: střešní krytiny střešní tašky
Sdílejte článek