elektrické sušáky

Novinkou pro rok 2020 je radiátor Zone a elektrické sušáky

16. 09. 2020 Sdílet

Firma PMH v letošním roce přichází na trh s novým koupelnovým radiátorem Zone, který velmi rychle zatočí s chladem v interiéru a představuje elektrické sušáky Lasse, Bosse a Einar.

Radiátor ZONE

Zdroj: PMH

Zone – rychlý, tenký a moderní radiátor

Radiátor ZONE disponuje plochou konstrukcí (tzv. slim designem), což v kombinaci s nízkým obsahem vody potřebným k jeho naplnění znamená velmi rychlé nahřátí tělesa a tedy i rychlý nástup zahřívání chladných prostor. Radiátor je k dispozici ve dvou velikostech 450 x 1170 mm (výkon 536 W) či 450 x 1570 mm (výkon 725 W) a lze jej napojit pouze na centrální vytápění připojením na střed (50 mm). Těleso je dodáváno v sedmi matných barevných provedeních se strukturálním povrchem. Součástí dodávky jsou dva libovolně instalovatelné držáky ručníků.

elektrické sušáky

Zdroj: PMH

Lasse – elektrický sušák

Díky svému designu dává Lasse Vaší koupelně stylový vzhled. Dostatečný prostor mezi trubkami umožňuje snadné zavěšení ručníků. Sušák má 2 energeticky úsporné funkce BOOSTER a ČASOVAČ.

Lasse je elektrický sušák ručníků, který je vyhříván interním topným kabelem, tzv. „Suchá báze“. Můžete si vybrat mezi instalací se skrytým připojením na pravé nebo levé straně nebo pomocí kabelu. Kabel se zástrčkou je součástí balení. Sušák je dispozici v leštěné nerezové oceli a matné černé a ve dvou velikostech.

Zdroj: PMH

Kategorie: Novinky
Tagy: elektrické sušáky koupelnové radiátory
Sdílejte článek