Umyvadlová baterie s bidetovou sprškou určená pro montáž do otvoru umyvadla v ceně 3 990 Kč.

Novinky ve vodovodních bateriích RAVAK

06. 10. 2015
Diskuze (0)
Sdílet

Vodovodní baterie RAVAK se už staly stabilní součástí českých koupelen, a proto zákazníkům pravidelně přinášíme novinky i z tohoto sortimentu. V druhé polovině roku 2015 RAVAK uvádí na trh modely, které dále rozšiřují nosný koupelnový koncept Chrome, dvě bidetové a jednu novou kuchyňskou baterii.

Termostatická třícestná podomítková baterie Chrome

Toto řešení je na trhu zcela unikátní, protože umožňuje rozvod smíchané vody dokonce až na tři místa. Současně tak můžete využívat hlavovou i ruční sprchu a k tomu vývod do vany nebo hydromasážní trysky ve sprchovém koutu. Kromě unikátní možnosti třícestného rozvodu staví baterie na výhodách termostatických baterií. To znamená, že vás při koupeli ochrání před nechtěnými změnami teplot, ať už jsou způsobeny například kolísáním tlaku v potrubí nebo náhodnou manipulací s pákou baterie. Třícestný model podomítkové termobaterie rozšiřuje už tak bohatou nabídku vodovodních baterií Chrome, které v současnosti zahrnují umyvadlové, vanové, sprchové, bidetové, kuchyňské a další podomítkové typy nebo třeba i baterie s funkcí vodopádu. Všechny jsou sladěny stejným designem, který vznikl v souladu s nejširším koupelnovým konceptem na českém trhu nazvaným Chrome a vytvořeným ve studiu Nosal Design.

Termostatická třícestná podomítková baterie Chrome v ceně 5 490 Kč

Termostatická třícestná podomítková baterie Chrome v ceně 5 490 Kč

Nová energie pro vaši koupelnu – baterie Chrome s vodopádem

Koupelna se čím dál více stává součástí bytu, která neslouží jen očistě, ale relaxaci v širším slova smyslu. Osvěžení a odpočinek vašim smyslům nabízí netradiční typ vodovodní baterie – vodopád, jež umožňuje vnímat vodu nejen jako praktický prostředek hygieny, ale i jako dokonale estetické médium. Sledujte osvěžující proud vody, jak se spojuje s krásou kovové armatury na lemu vany a s životadárnou energií dopadá na hladinu.

Tento požitek vašim smyslům nabízí baterie CR 025.00 taktéž ze série Chrome v ceně 7 990 Kč.

Tento požitek vašim smyslům nabízí baterie CR 025.00 taktéž ze série Chrome v ceně 7 990 Kč.

Ideální pro moderní očistu vodou – bidetové baterie

Trend moderní očisty vodou RAVAK podporuje v podobě svých dvou nových modelů bidetových baterií.
Umyvadlová baterie BM 011.00 s bidetovou sprškou a držákem na zeď funguje běžně jednak při používání umyvadla, ale zároveň nahrazuje účel bidetu, pokud je umístěna u wc. V mnoha domácnostech usnadní třeba i napouštění vědra vodou při úklidu a podobně. 150 cm dlouhá hadice přináší velkou variabilitu použití a koupelně dodává novou úroveň účelnosti.
Při spuštění páky nejprve baterie zajistí smíchání teplé a studené na požadovanou teplotu a při stisknutí tlačítka na spršce z ní začne proudit příjemně teplá voda připravená pro jakékoli další použití. Vypnutím tlačítka se voda sama zpět vrátí do umyvadlové baterie. Sestava umyvadlové baterie se sprškou vám dává novou svobodu a rozšiřuje jak užívání umyvadla, tak zpříjemňuje hygienu po užití wc.

Umyvadlová baterie s bidetovou sprškou určená pro montáž do otvoru umyvadla v ceně 3 990 Kč.

Umyvadlová baterie s bidetovou sprškou určená pro montáž do otvoru umyvadla v ceně 3 990 Kč.

Nový nástěnný ventil BM 040.00 s bidetovou sprškou a integrovaným držákem je ideální pro malé toaletní místnosti, kde není místo ani na umývátko, natož na klasický bidet. I z malého prostoru se tak může stát ideální zázemí nejen pro toaletu s vysokou úrovní poskytované hygieny, ale i pro úklidové práce apod. Nástěnný ventil lze instalovat přímo i bez baterie (pouze pro studenou vodu) nebo doporučujeme doplnit jej podomítkovou baterií, která vám umožní užít při očistě teplou vodu.
Nástěnný ventil s bidetovou sprškou určený pro studenou vodu nebo pro vodu předmíchanou z podomítkové sprchové baterie v ceně 1 290 Kč.

Kuchyň nezaostává…

… za koupelnou jak svou četností použití, tak svými nároky na praktičnost. Proto vyžaduje baterie dokonale spolehlivé, promyšlené a funkční. Takový je model KM 017.00 s vytahovací sprškou. Sprška se díky instalovanému závaží sama zatahuje a baterie je otočná o 360°. Umožní vám tak bezchybnou akceschopnost i při intenzivním provozu.

Kuchyňská baterie KM 017.00 s vytahovací sprškou stojí 3 990 Kč.

Kuchyňská baterie KM 017.00 s vytahovací sprškou stojí 3 990 Kč.

www.ravak.cz

Kategorie: Novinky
Sdílejte článek

Diskuze