zdroj Komplexmat

Papírové krabice mají široké využití a dají se recyklovat

26. 04. 2017
Diskuze (0)
Sdílet

Každý z nás někdy v životě potřeboval papírovou krabici, využívají se v mnoha oblastech, a proto nikdy nepřestanou být tak populární a žádané. V případě, že je již nepotřebujeme nebo jsou poničené, je můžeme snadno recyklovat a později se z těch starých vyrobí nové kusy, aniž by bylo ohroženo životní prostředí. Jedná se tak o perfektní ekologický produkt. Na co všechno je tedy lidé používají?

V papírových krabicích se nosí dorty a zákusky, přepravuje ovoce a zelenina, máme v nich různé dokumenty a cennosti, posíláme v nich knihy, oblečení a různé výrobky, navíc jsou výborným řešením pro přepravu věcí při stěhování a mají mnoho dalšího využití. Dnes seženete různé vychytávky ke krabicím, úchyty a speciální kartonové produkty, např. na víno, pro e-shopy s oblečením atd.

Klasické kartonové krabice nikdy neomrzí

Na webových stránkách komplexmat-obaly.cz nabízí kompletní sortiment obalových materiálů pro firmy i soukromé osoby včetně kartonových klopových a výsekových krabic. V nabídce najdete klasické třívrstvé papírové krabice, ale také odolnější a pevnější pětivrstvé. V sekci produktů si můžete vybrat z různých velikostí, klopová varianta je snadno složitelná a lze zafixovat lepící páskou stejně jako ostatní výsekové typy. Pětivrstvé obaly se hodí spíše pro balení a přepravu těžších předmětů a stěhování, jsou mnohem odolnější. Pro zabalení křehkých věcí však nezapomeňte na další výplňové materiály pro ještě větší ochranu při přepravě. K archivaci papírových dokumentů a fotografií se vám budou hodit praktické boxy s víkem, které je možné popisovat pro lepší přehlednost. Veškeré výrobky jsou zasílány v rozloženém stavu.

Ostatní speciální papírové krabice

Speciální obalové produkty využijete spíše přímo k určenému účelu, k dostání jsou kartonové přepravky nebo třeba krabice na obrazy. Většinou jsou tyto výrobky zhotoveny z pětivrstvé lepenky a jedná se spíše o nestandardní druhy kartonových obalů. V této kategorii dále objevíte např. kartonová víka, krabice na cukroví a na knihy. Ty se využívají také k zasílání kalendářů, CD/DVD nosičů a fotografií. Velký formát není také žádný problém, důkazem jsou krabice na palety. Hodit se vám mohou i kartonové proložky z kvalitního pevného papíru, slouží jako skvělá ochrana podlahy a nábytku při stěhování nebo při prokládání zboží.

ZDROJ: PR článek společnosti Komplexmat s.r.o.

Kategorie: Novinky
Tagy: krabice papir recyklace
Sdílejte článek

Diskuze