Penthouse – bydlení v oblacích s výhledem na panorama Prahy

14. 11. 2017
Diskuze (0)
Sdílet

Lidé jsou při výběru bydlení čím dál náročnější. Nízkoenergetické provedení se stává samozřejmostí, moderně zařízený interiér a bydlení v přírodě je taktéž téměř jistým standardem.

Ale člověk touží po stále více – prostor, vzdušnost, komfort začínají být měřítkem současných priorit při výběru místa pro život a investici do něj.

Vzdušné, slunné, prostorné, blízko centra, a přece v přírodě. Takové jsou penthousy, čili domy vznikající na střechách bytových domů i výškových budov. Přestože pojem zní cize, penthousy nejsou pouze záležitostí Paříže, Londýna, New Yorku a jiných světových velkoměst. Bydlet v nich můžete i v Praze.

zdroj KKCG REAL ESTATE a.s.

zdroj KKCG REAL ESTATE a.s.

Penthouse nabízí i top’rezidence Pomezí

Šest výjimečných penthousů nabídne v 1. etapě top’rezidence Pomezí v Košířích. K přírodě šetrný a architektonicky dobře přomyšlený projekt nabízí několik desítek luxusních bytů v lokalitě Prahy 5 s předzahrádkami, balkony či terasami, a především ojedinělým výhledem. V jihozápadně orientovaných bytech uvidíte na přírodní památku Vidoule, kde budete čerpat energii z přilehlého lesa. V severních si užijete pohled na panoramatickou scenérií Prahy.

Čtyři z šesti penthousů jsou navrženy jako dvoupodlažní mezonety. Jedinečnost penthousů netkví pouze v jejich umístění a rozloze (ta se pohybuje v řádu stovek metrů čtverečných). Vysoké stropy, propojené místnosti, nápaditá řešení využití prostoru a celá řada designových detailů přispívají k výjimečnosti celé struktury a probouzí obdiv v nejednom návštěvníkovi „nebeského“ bytu. Všechny penthousy v top´rezidenci Pomezí naplňují základní charakteristiku penthousů: velkoformátová skleněná okna, rozsáhlé dřevěné terasy (zde lze instalovat vířivku), soukromá zahrada, použité materiály v kombinaci dřevo, kov, mramor, a další.

zdroj KKCG REAL ESTATE a.s.

zdroj KKCG REAL ESTATE a.s.

Nedělejte kompromisy

Penthousy patří bezkonkurenčně k nejlepším možnostem prémiového bydlení, a to obzvlášť, pokud se nacházejí v pěkné lokalitě. Praha 5 – Košíře jí jsou. Prakticky vedle domu se nachází přírodní park Košíře-Motol, nedaleko jsou památka Vidoulka, Prokopské údolí a rozhledna Cibulka. Je zde rovněž motolský Golf Club Praha, venkovní vyžití najdou děti i dospělí. Dostupnost do centra Prahy je přitom velmi dobrá. Za 17 minut pěšky dojdete na zastávku metra B Jinonice. Během 10 minut se dostanete na Pražský okruh, za čtvrt hodiny dojedete na křižovatku Anděl. I o děti je postaráno – škola a školka jsou v místě.

Nízkoenergetické byty v Košířích budou k dispozici od konce roku 2019. Už teď se ale můžete podívat na vizualizace. Zajímavě vypadají hlavně fotografie výhledů ve dne a v noci.

Bydlení v oblacích přijde na desítky milionů korun, ale toto je investice, které zůstane trvalá hodnota.

ZDROJ: PR článek společnosti KKCG REAL ESTATE a.s.

Kategorie: Novinky
Tagy: luxusní byty mezonety Nízkoenergetické byty Penthouse rezidence Praha umístění
Sdílejte článek

Diskuze