Plochá sprchová vanička Geberit Setaplano – Jemná na dotek

10. 10. 2018 Sdílet

Plochá sprchová vanička Geberit Setaplano Vás zaujme již na první pohled – a na první dotek. Je vyrobena z vysoce kvalitního, odolného materiálu, který se snadno čistí a je příjemně teplý a jemný jako hedvábí.

Špičkový materiál

Výhody vaničky Setaplano jsou zřejmé již na první dotek. Pevný a odolný materiál, ze kterého je vyrobena, si již vydobyl zasloužené místo ve světě moderního koupelnového designu. Unikátní mix pryskyřice a minerálního plniva má vynikající vlastnosti. Jeho neporézní, hladký povrch neklouže, jednoduše a rychle se čistí a na rozdíl od kovu, skla nebo dokonce keramiky je tento minerální kompozit na dotek příjemně teplý a hedvábně jemný. Díky naprosto homogenní struktuře je také velmi tuhý a odolný.

Snadný úklid Hladký povrch se jednoduše a rychle čistí.

Snadný úklid
Hladký povrch se jednoduše a rychle čistí.

Více flexibility Nová plochá sprchová vanička Geberit Setaplano nabízí výrazně více flexibility při navrhování koupelny.

Více flexibility
Nová plochá sprchová vanička Geberit Setaplano nabízí výrazně více flexibility při navrhování koupelny.

Žádná špína Odtok nemá žádné hrany, za kterými by se mohla hromadit špína. Po sejmutí krytky se jednoduše vyjme praktické hřebenové sítko a vyčistí se.

Žádná špína
Odtok nemá žádné hrany, za kterými by se mohla hromadit špína. Po sejmutí krytky se jednoduše vyjme praktické hřebenové sítko a vyčistí se.

Kategorie: Novinky
Tagy: sprchove vanicky
Sdílejte článek