Ultramat Turbo

Podlaha jako ze žurnálu!

18. 10. 2019 Sdílet

Přestaňte se trápit úklidem! Zahoďte hadry, smetáky a nepraktické kýble. Ultramat Turbo se stane vaším nepostradatelným pomocníkem díky kvalitnímu a do posledního detailu promyšlenému zpracování.

S Ultramat Turbo setřete každou nečistotu jen s minimální námahou. Především díky nejnovější technologii kombinující hned dva druhy vláken mycího návleku. Mikrovlákna se postarají o mastnotu a šmouhy, zatímco ta abrazivní nemilosrdně zatočí s odolnými a zaschlými nečistotami. Návlek je navíc snadno snímatelný a můžete jej prát v pračce i při 60 °C.

Ultramat Turbo

Foto Freudenberg

Kýbl Ultramat Turbo je vybavený skvělým rotačním systémem, který mop dokonale vyždímá. Stačí ho jen vložit do ždímacího koše a sešlápnout pedál. Podlahu tak nebudete namáčet víc než je nezbytně nutné a za okamžik bude suchá.

Abyste se k mopu nemuseli ohýbat, je jeho tyč sestrojená ze tří výškově nastavitelných částí, takže se dokonale přizpůsobí malým i velkým pracantům. Dopřejte své podlaze luxus šetrného zacházení. Ultramat Turbo můžete použít na jakýkoliv typ tvrdé podlahy, jako jsou dlaždice, PVC, vinil či parkety.

Ultramat Turbo

Foto Freudenberg

Plochý mop Ultramat Turbo od Viledy zakoupíte už od 999 Kč.

Více informací najdete na stránkách www.shop.vileda.cz

ZDROJ: PR článek společnosti Botticelli, spol. s r.o.

Kategorie: Novinky
Tagy: kýbly mikrovlákna mopy
Sdílejte článek