Pozvánka na veletrh PTÁČEK 2016

Pozvánka na veletrh PTÁČEK 2016

15. 04. 2016
Diskuze (0)
Sdílet

Společnost PTÁČEK velkoobchod, provozovatel sítě studií KOUPELNY PTÁČEK, pořádá letos již čtvrtý ročník veletrhu novinek dodavatelů sortimentu topení – plyn – voda – sanita – inženýrské sítě – koupelny v České republice a na Slovensku. „Již druhým rokem obsadíme největší pavilon v rámci brněnského výstaviště. Zákazníkům zde představí novinky pro letošní rok více jak 150 vystavovatelů, “ uvádí Václav Vančura, zástupce společnosti Ptáček.

Veletrh PTÁČEK byl původně koncipován jako zcela samostatná výstava určená výlučně pro odborníky z oboru. V minulém roce se však privátní akce zpřístupnila i široké veřejnosti. Součástí veletrhu je samostatný stánek studií koupelen PTÁČEK, kde se může veřejnost seznámit nejen s šíří nabídky sortimentu, ale i s profesionálními službami, které celá síť studií koupelen, jež nyní čítá již přes 50 prodejen, nabízí. „K dispozici jsou zde samozřejmě i odborníci, kteří ochotně poradí každému zájemci s nejvhodnějším řešením podle individuálních požadavků a specifik konkrétních prostor,“ říká Vančura.

Návštěvníky jistě zaujme prezentace novinek v oboru vytápění s důrazem na ekologické a alternativní zdroje, ale i ukázky trendů ve vybavení koupelen, ať už jde o sanitární keramiku a ostatní zařizovací předměty, baterie, koupelnový nábytek či obklady a dlažby. „Stánky jsou proto pro přehlednost rozmístěny na ploše pavilonu podle hlavních sortimentních skupin: vytápění včetně využití alternativních zdrojů, vybavení koupelen a inženýrské sítě,“ upozorňuje Vančura.

Veletrh-4

Veletrh bude probíhat ve stejném pavilonu jako v loňském roce. „Zájem dodavatelů o účast na akci se každým rokem zvyšuje. Druhým rokem se tedy vše odehrává v moderním pavilonu s plochou více než 10.000 m2,“ uvádí Vančura, který dodává, že svou účast již přislíbilo přes 150 firem.

„Věříme, že po úspěchu v loňském roce bude veletrh opět zajímavý i pro ty, kteří se chystají stavět či rekonstruovat nebo se pouze zajímají o moderní trendy v bydlení,“ uzavírá Vančura.

Termín:

19. do 21. dubna – odborná veřejnost
22. a 23. dubna – volný vstup

www.koupelny-ptacek.cz

ZDROJ: PR článek společnosti Ptáček velkoobchod, a.s.

Kategorie: Novinky
Tagy: veletrh
Sdílejte článek

Diskuze