Přijďte zdarma na veletrh For Habitat 2015 a získejte slevu 25% na desku Activ´Air

12. 03. 2015
Diskuze (0)
Sdílet

Srdečně vás zveme na stánek společnosti Rigips na veletrhu For Habitat 2015, kde vám představíme výhody suché výstavby při rekonstrukcích a v novostavbách.

Naučíme Vás, jak rychle a levně vytvořit krásný a zdravý životní prostor. Seznámíme Vás se sádrokartonovými deskami, které řeší akustiku, vlhko, pevnost, únosnost nebo čistotu vzduchu v interiéru.

Naši odborníci vám vysvětlí vše, co Vás zajímá o sádrokartonu – konstrukční řešení, tmelení, použití vhodných materiálů apod.

Probereme s vámi problém formaldehydu v interiérech a představíme Vám technologii Activ´Air, která formaldehyd neutralizuje a tím přispívá k čistému ovzduší. Tato technologie může být obsažena ve všech sádrokartonových deskách Rigips.

Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., divize Rigips

A navíc pro vás máme připravenou výjimečnou akci – slevu 25% na jakoukoliv Rigips desku se složkou Activ´Air. 

Stačí přijít na stánek Rigips, zaregistrovat se a domluvit se s naším pracovníkem na konkrétním konstrukčním řešení a množství potřebného materiálu.

Získejte vstupenku na veletrh zdarma! Zaregistrujte se zde a stáhněte si čestnou vstupenku. Těšíme se na Vás za stánku Rigips (Hala 3, stánek A17)

TEXT: Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., divize Rigips

Kategorie: Novinky
Tagy: veletrh
Sdílejte článek

Diskuze