První ročník seminářů Beton University pokračuje

14. 06. 2010
Diskuze (0)
Sdílet

Českomoravský beton, a.s., člen HeidelbergCement Group, spolu se svými dceřinými společnostmi vás zve na první ročník seminářů Beton University, které jsou zařazeny do akreditovaného vzdělávacího programu v projektu celoživotního vzdělávání ČKAIT (hodnoceno 1 bodem). Pod […]

Českomoravský beton, a.s., člen HeidelbergCement Group, spolu se svými dceřinými společnostmi vás zve na první ročník seminářů Beton University, které jsou zařazeny do akreditovaného vzdělávacího programu v projektu celoživotního vzdělávání ČKAIT (hodnoceno 1 bodem).

Pod vedením předních odborníků se seznámíte s novinkami v oboru a načerpáte další cenné informace. Budou pro vás připravena zajímavá témata z oblastí věnovaných normativní základně pro betony, vláknobetonům, lehce hutnitelným a samozhutnitelným betonům a dalším produktům vyráběným na betonárnách. Nebude se jednat o pouhé seznámení s technickým řešením a postupy při výstavbě, ale o ucelené informace vedoucí ke spojení a správnému využití požadavků na konstrukce z pohledu jednotlivých specializací. Součástí seminářů budou také praktické poznatky a použití na stavbách.

Účast na seminářích je zdarma. Na jednotlivých seminářích je omezená kapacita míst, prosím registrujte se včas!

Termíny seminářů Beton University pro II. pololetí 2010:

23. 9. 2010 Brno, FAST VÚT Brno, Veveří 331/95
14. 10. 2010 Plzeň, Hotel Purkmistr, Selská náves 21/2
4. 11. 2010 Pardubice, Hotel Labe, Masarykovo nám. 2633

Úplný program, registrační formulář a další důležité informace naleznete na www.betonuniversity.cz
Kontakt: Ing. Jan Veselý, tel. 724 354 459

Kategorie: Novinky
Tagy: beton seminar
Sdílejte článek

Diskuze