Rolovací garážová vrata jsou řešením pro menší prostory

Zapomeňte na složité zamykání vstupní brány či vjezdových vrat do garáže, když si nyní můžete pořídit garážová vrata s otevíráním a zamykáním na dálkové ovládání, praktickým rolováním do kazety. Rozmanité systémy vrat umožňují majitelům stání pro auta zvolit si produkt podle prostorových dispozic samotného garážového stání.

Vjezdy do garáží si zaslouží slušivé vjezdy s praktickým ovládáním

Déšť, plískanice, velký vichr řidiče vozidel, kteří musejí otevírat garážová vrata ručně po vystoupení z vozu, rozčilují natolik, že se rozhodnou pro pohodlnější řešení spočívající v automatickém otevírání samotných vrat. I vjezdy s atypickými rozměry se dají vybavit praktickými garážovými vraty. Jakékoliv garážové stání s mezními rozměry pro nadpraží či ostění, s rozmanitou světlou výškou lze vybavit branou, kterou bez problémů projede konkrétní automobil nebo jiné motorové vozidlo.

foto Univers Tech s.r.o.

foto Univers Tech s.r.o.

Sekční garážová vrata vyladí celkový dojem z exteriéru budovy

Garážová vrata Praha jsou vyráběna v odstínech, které budou slušet fasádě konkrétního domu. Sekční garážová vrata jsou zhotovena ze sendvičových panelů. Každý panel je složen ze dvou vrstev ocelových plechů s výplní, již tvoří polyuretanová pěna s přerušeným tepelným mostem. Pozinkované ocelové plechy se dají lakovat nebo laminovat PVC fólií imitující dřevo. Výhody této fólie spočívají v odolávání teplotním vlivům a UV záření. Na stránkách www.universtech.cz si zájemci mohou prohlédnout vzorníky barev i typy vrat, jež budou prostorově i barevně vyhovovat konkrétní garáži.

foto Univers Tech s.r.o.

foto Univers Tech s.r.o.

Rolovací garážová vrata se vyrábějí na míru dle rozměrů vjezdu

Rolovací garážová vrata jsou výhodná především tam, kde není tolik místa pro vsazení otevíracích bran. Celohliníkové vodicí lišty nezasahují do prostoru a jednotlivé lamely při zasouvání zajíždějí do hliníkového boxu. Každá vrata se instalují do vjezdů do garáží přesně na míru. Maximální šířka vrat je pět metrů, výška čtyři metry a celková plocha 16 metrů čtverečních. Zmíněná garážová vrata se vyrábějí v Kadani, ale zákazníci si je kromě webových stránek mohou prohlédnout v prodejnách v Plzni, Českých Budějovicích, na Kladně, v Praze a Ústí nad Labem. Tam se zákazníkům osobně věnují erudovaní pracovníci, již poradí a pomohou s vhodným výběrem vrat a ovládání.

foto Univers Tech s.r.o.

foto Univers Tech s.r.o.

ZDROJ: PR článek společnosti Univers Tech s.r.o.

Komentovat