ROMOTOP je držitelem ocenění CZECH SUPERBRANDS BUSINESS AWARD 2019

Ve vývoji, výrobě a inovacích krbových kamen a krbových vložek patří Romotop mezi evropskou špičku. To samé platí i pro oblast designu. Veškerá produkce není zaměřena pouze na výše uvedené, ale do portfolia patří také akumulace, akumulační výměníky, teplovodní výměníky a regulace.

Dnešní doba předkládá oboru krbových kamen a krbových vložek stále náročnější cíle. Na rozdíl od dob minulých požaduje nejen nevšední estetický zážitek, ale zejména vysokou účelnost výrobku a jeho vysokou efektivitu a ekologičnost. Výrobky značky Romotop se v moderních domácnostech stále častěji stávají nejvýznamnějšími zdroji tepla. Inovační tým společnosti neustále zdokonaluje krbová topidla směrem k vysoce účinným a čistě pracujícím výrobkům. Díky svému etickému kodexu tak firma prosazuje ve svých inovativních řešeních vždy ekologii a ekonomičnost provozu.

Cílem inovačního týmu je přinášet nová technická řešení – zejména v oblasti návrhu spalovacích komor, navazujících spalinových cest a řízení spalovacího procesu. Výsledkem tohoto úsilí jsou výrobky dosahující stabilnějšího průběhu hoření v širokém intervalu tepelných výkonů.

Foto Romotop

Foto Romotop

Společnost Romotop je mimo jiné vlastníkem patentu přinášejícího zákazníkům teplovodní výměník se systémem TRIPLE PASS, jenž dosahuje vyššího přenosu tepla do topného média a zajišťuje menší množství škodlivin produkovaných spalováním biomasy.

Komentovat