Ruční ovladač zjednoduší provoz v průmyslových areálech

14. 02. 2011
Diskuze (0)
Sdílet

Ve velkých výrobních a logistických halách projíždějí řidiči vysokozdvižných vozíků často mnoha různými vraty. Hledání správného dálkového ovladače bývá nepohodlné a může narušovat plynulost dopravy. Společnost Hörmann proto uvedla na trh ruční vysílač HSI 868, jenž umožňuje pomocí jednoho přístroje otevírat až 1 000 vrat.

Promyšlené konstrukční vlastnosti nového průmyslového vysílače zjednodušují provoz v průmyslových areálech hned v několika ohledech. Hlavní předností je jeho snadné naprogramování a obsluha. Jednotlivým vratům se jednoduše přiřadí čísla a po jejich zadání a potvrzení na ovladači se vrata otevřou. Čísla nejčastěji projížděných vrat je dále možné individuálně uložit na tlačítkách rychlé volby. Tato funkce umožňuje zadat až 20 nejfrekventovanějších vrat. Naprogramování lze pomocí programu na počítači rychle přenést také na další ruční vysílače HSI.

Výhodou je také robustní a odolné provedení přizpůsobené náročným pracovním podmínkám. Obruba z tvrdé gumy chrání vysílač proti nárazům. Držák pro umístění ve vozidle ho navíc zajišťuje před pádem. Jeho prostřednictvím je vysílač napájen proudem. Funguje ovšem i na baterie. Díky velkoplošným tlačítkům chráněných před nečistotou jej lze dobře obsluhovat i v hrubých pracovních rukavicích.

Více informací získáte na zelené lince 800 198 198 nebo na stránkách www.hormann.cz.

Kategorie: Novinky
Tagy: vyroba
Sdílejte článek

Diskuze