S domácím wellness je péče o zdraví tak příjemná!

S domácím wellness je péče o zdraví tak příjemná!

24. 10. 2019 Sdílet

Lékaři radí pravidelně uvolňovat, regenerovat a detoxikovat organismus. Posiluje se tak jeho imunita i celkové zdraví a vitalita. Přesně takové účinky, a navíc relaxaci i aktivní odpočinek nabízejí wellness aktivity.

Pravidelný pobyt v sauně nebo příjemně hřejivá hydromasážní lázeň ve vířivce pak patří k těm nejvyhledávanějším. Nejen proto jsou domácí wellness koutky současným trendem. Stále rychlejší vývoj technologií i materiálů a snižování výrobních nákladů zpřístupnily wellness v klidu a pohodlí vlastního soukromí téměř každé domácnosti.

Infrasauna Pandora z cedrového dřeva

Infrasauna Pandora z cedrového dřeva se samostatně ovládanými topidly a efektem hvězdného nebe. FOTO Mountfield

Infrasauny vyzařují infračervené paprsky podobné těm slunečním. Teplota v kabině se pohybuje mezi 40–60 °C a pobyt v ní trvá cca 45 min. Dýchat můžete téměř horský vzduch díky ionizátoru, meditovat při barevném osvětlení a poslouchat oblíbenou hudbu z rádio/mp3 přehrávače. Infrasauny jsou vhodné do libovolného temperovaného interiéru od koupelny po zimní zahradu. Složení předmontovaných panelů stavebnicového systému je snadné a k provozu všech funkcí stačí jediná elektrická zásuvka (230 V). Infrasauny neprodukují páru ani nezahřívají své okolí.

Designová finská sauna Freya z výběrového dřeva severského smrku

Designová finská sauna Freya z výběrového dřeva severského smrku s elegantním proskleným průčelím. FOTO Mountfield

Finské sauny představují tradiční skandinávskou metodu saunování. Poléváním lávových kamenů rozpálených elektrickými kamny se do kabiny uvolňuje pára. Ta vzduch uvnitř kabiny zvlhčuje, ohřívá a může ji zároveň provonět esenciálním olejem nebo přímo čerstvými bylinami. Teplota ve finské sauně se pohybuje mezi 70–100 °C. Během 15–20 min pobytu libovolným přesouváním mezi lavicemi v různých úrovních volíte teplotní hladinu, v níž vám je v danou chvíli příjemně. Proceduru opakujete 2–3krát. Mezi nimi tělo ochlazujete ve studené vodě.

Akrylátová vířivka Malaga s 6 ergonomickými pozicemi a 40 tryskami

Akrylátová vířivka Malaga s 6 ergonomickými pozicemi a 40 tryskami nabízí také led osvětlení, zabudovaný audiosystém nebo aromaterapii. FOTO Mountfield

Vířivé vany nabízejí uvolňující hydromasáž desítek proudových trysek v lázni kolem 40 °C, a to celoročně v soukromí zahrady, terasy nebo interiéru posilovny, wellness koutku nebo prostorné koupelny. Modely s ergonomicky řešenými skořepinami z materiálů Lucite Acrylics z USA a kanadskými technologiemi Gecko najdete např. v nabídce Mountfieldu. Efektivně rozvržené trysky pro cílenou masáž přesně vědí, jak vás uvolnit. Pro dokonalý zážitek je k dispozici také audiosystém, LED osvětlení s volitelným barevným tónem, aromaterapie nebo kyslíková terapie. Funkce celého systému můžete mít pod palcem díky dotykovému panelu nebo přes wi-fi propojené mobilní aplikaci.

Více informací o cenách a dalších produktech najdete na www.mountfield.cz

Kategorie: Novinky
Tagy: Finské sauny Infrasauny vířivé vany
Sdílejte článek