vířivé vany

Úvodní fotka
Trendy

Vířivka může být oázou relaxace a zdraví i u Vás doma

Vířivé vany nejsou pouze prostředkem k odpočinku, jsou často i útočištěm pro Vaše tělo i duši. Dostávají Vás do pohody, uvolňují stres a napomáhají regeneraci svalů a kloubů. Pro mnoho lidí se zkrátka vířivá vana stala nedílnou součástí jejich domova, a to z mnoha dobrých důvodů.

Honeyview_20170608-DSC_3911_eCMYK_08
Relax v zahradě

Dopřejte si relax v milionu uvolňujících bublin: Každý den a celoročně

Lidstvo se odedávna přizpůsobuje podmínkám života. Ten současný na nás klade vysoké nároky a je plný stresových faktorů. Naší přirozenou potřebou je účinná obrana proti stresu, schopnost rychlé obnovy energie a hledání psychické i tělesné rovnováhy. Proto mezi obory, které aktuálně zaznamenávají nejrychlejší nárůst popularity, patří fitness a wellness. Boom zažívají například vířivé vany.

J355
Relax v zahradě

Nechte se rozmazlovat s Jacuzzi

Vany se postupně staly cenově dostupnější a už dávno nejsou jen doménou léčebných a rehabilitačních zařízení. Proto se zabydlely i v našich domovech. Už to není jen o samotné koupeli, rehabilitaci, léčbě, ale blahodárném účinku působení perličkové koupele, směřování vodního proudu, je to i uvolnění, odpočinek a relaxace.

hydromasážní lázeň ve vířivce
Novinky

S domácím wellness je péče o zdraví tak příjemná!

Lékaři radí pravidelně uvolňovat, regenerovat a detoxikovat organismus. Posiluje se tak jeho imunita i celkové zdraví a vitalita. Přesně takové účinky, a navíc relaxaci i aktivní odpočinek nabízejí wellness aktivity.

vířivka
Relax v zahradě

Celoroční venkovní vířivka na terasu může mít i minimální náklady

Představujeme speciální řadu doplňků určenou pro venkovní vířivé vany, které se používají výhradně v celoročním provozu a jsou vystavené přímému slunci. Díky těmto technologickým balíčkům a unikátní izolaci, může každý majitel provozovat své domácí SPA s minimálními provozními náklady.

Koupelny

Venkovní a rodinné vířivky s nejmodernějšími doplňky pro všechny členy rodiny

V nejnovějších rodinných modelech vířivých van a swim spa Canadian Spa International® je již od roku 2019 možné ve výbavě objednávat naprosté doplňkové novinky uváděné na evropský trh.

zdroj SPA Studio s.r.o.
Relax v zahradě

Rodinné vířivky mají svou královnu Delphinu III. Generace

Seznamte se s vířivou vanou, která je jedinečným modelem ve své třídě a vyniká nejen svou nadčasovostí, ale i rodinným uspořádáním a vzhledem. Jedná se o elegantní rodinnou a zároveň provozně velmi ekonomickou vířivku, která svým designem krásně zapadá do konceptu každého domova, terasy či zahrady.