Venkovní a rodinné vířivky s nejmodernějšími doplňky pro všechny členy rodiny

14. 06. 2019 Sdílet

V nejnovějších rodinných modelech vířivých van a swim spa Canadian Spa International® je již od roku 2019 možné ve výbavě objednávat naprosté doplňkové novinky uváděné na evropský trh.

Od tohoto roku může také český zákazník získat například nejpohodlnější podsvícené ovládací prvky v jedinečném designu Vision Control Panels™, nebo nejmodernější dotykové systémy ovládání v českém jazyce. Velice zajímavou výbavou mezi novinkami je také nový design sacích filtračních prvků a mezi velmi oblíbené se zařadili jedinečné „prohybové“ podhlavníky Ergoflex™.

FOTO SPA Studio

Výše zmíněné regulační body umožňují uchopení z jakékoliv strany a díky sešikmenému designu a jemnému drážkování, nabízí komfortní způsob uchopení i pro osoby s menší velikostí ruky. Díky zkrácené dráze otáčení je regulace plynulá a citlivá a není třeba několika přetočení.

Ovládací dotykové systémy nabízí podporu ovládání v českém jazyce s intuitivním způsobem ovládání například od špičkového amerického výrobce technologii Gecko Alliance Group® aj. Barevné displeje vynikají přehledem a ovládáním jednotlivých technologií jedním dotykem.

FOTO SPA Studio

Mezi další mimořádné prvky patří téměř nezničitelné podhlavníky ve specifickém šedém odstínu Light Grey. Jedná se o unikátně vyvinuté pěnově-gumové opěrné prvky, perfektní na čištění, velmi odolné a vyrobené tak, aby byly pohodlné na kontakt pro každého.

Předností značky Canadian Spa International® je přizpůsobovat vířivé vany a swim spa takovým způsobem, aby vždy existovala nějaká venkovní, nebo rodinná vířivka pro každého. Aby vždy bylo možné ochotně poradit a vybrat svému zákazníkovi takový model, který pro něj a jeho rodinu bude osobně perfektní a také případně cenově dostupný.

FOTO SPA Studio

Odborně konzultovat, konfigurovat a objednávat své rodinné vířivky a swim spa můžete u výhradního prodejce společnosti SPA Studio s.r.o. www.spa-studio.cz.

ZDROJ: PR článek společnosti SPA Studio s.r.o.

Kategorie: Koupelny
Tagy: swim spa vířivé vany
Sdílejte článek