SAPELI vyhrálo v soutěži firemních webů

SAPELI vyhrálo v soutěži firemních webů

22. 11. 2017
Diskuze (0)
Sdílet

Společnost SAPELI, největší český výrobce dveří a zárubní, získala 1. místo v kategorii obchod a služby B2C v rámci 16. ročníku prestižní soutěže WebTop100, která je největší tuzemskou událostí na poli firemních webů a digitálního marketingu.

Webové stránky SAPELI prošly během posledního roku razantními změnami, které vylepšily především přehlednost a uživatelské prostředí pro zákazníky. O jejich novou podobu se postarala digitální agentura Proof&Reason.

„Společnost SAPELI je jednička na trhu ve výrobě kvalitních dveří, se stejnou péčí a precizností přistupujeme i k dalším aktivitám. Proto nás velice potěšilo, že naše snaha udělat pro zákazníky návštěvu webových stránek co nejpříjemnější a především praktickou byla oceněna v rámci této uznávané soutěže,“ uvádí Pavla Mastná, marketingová ředitelka společnosti SAPELI, a doplňuje: „Agentura Proof&Reason dala webovým stránkám svěží vzhled a skvělé uživatelské prostředí. Největší změnou prošel zejména konfigurátor dveří, který umožňuje zákazníkům naplánovat si dveře přesně na míru k jejich interiéru.“

Nový web www.sapeli.cz je uživatelsky přívětivější, dynamičtější a je koncipován tak, aby zde zákazníci našli vše, co potřebují k výběru produktu, a to velmi snadno a za mnohem kratší dobu, než tomu bylo dříve. Lví podíl na získaném ocenění patří především propracovanému konfigurátoru dveří, jenž umožňuje zvolit si ve vizualizaci typ podlahy a barvu stěny a předem si tak vyzkoušet, jak budou konkrétní dveře vypadat přímo v daném interiéru. Součástí webu je také infolinka a chat, kde mohou lidé v reálném čase získat odpovědi na své dotazy ještě dříve, než zavítají ke konkrétnímu prodejci. Další inovací je sekce Magazín, která slouží k inspiraci a návštěvníci zde najdou i řadu zajímavých tipů a rad.

Nově jsou stránky dostupné ve čtyřech jazykových mutacích. K české, slovenské a německé nedávno přibyla i anglická.

Top 10 stránek www.sapeli.cz:

– Responzivní web, dobře a jednoduše použitelný na mobilních telefonech a tabletech

– Propracovaný konfigurátor dveří pro koncové zákazníky

– Online chat a okamžitý kontakt se zákazníkem

– Praktický průvodce výběrem dveří

– Video návody a montážní postupy

– Interaktivní mapa prodejců s užitečnými informacemi vč. počtu vystavených dveří

– Inspirativní magazín

– Online otevírací doba našich prodejen

– Nabídka volných pracovních míst

– 4 jazykové mutace

ZDROJ: PR článek společnosti SAPELI

Kategorie: Novinky
Tagy: dveře do bytu sapeli zárubně
Sdílejte článek

Diskuze