okenný rám Schüco
Zdroj: Schüco

Schüco VentoFrame Asonic zajistí čerstvý vzduch i klid

12. 11. 2020 Sdílet

Schüco VentoFrame Asonic je nový okenní ventilační systém, který kombinuje přívod čerstvého vzduchu zvenčí a vysokou úroveň akustického komfortu. Efektivní výměna vzduchu umožňuje udržovat vysokou kvalitu vzduchu, zajistit zdravé klima v interiéru a chránit konstrukční materiál budovy.

Za provozu dosahuje tento ventilační systém skvělých hodnot zvukové izolace až do úrovně 42 dB a vytváří tak příjemné prostředí k bydlení i práci. Díky nenápadnému vzhledu a možnosti flexibilního zabudování lze systém Schüco VentoFrame Asonic namontovat do nových i renovovaných rezidenčních a komerčních objektů.

Ventilační systém

Systém Schüco VentoFrame Asonic nabízí zdravý vzduch a zvukovou izolaci, to vše v nenápadné konstrukci při pohledu zevnitř i zvenku. Zdroj fotografií: Foto: Schüco International KG

Ventilační systém

Ventilační systém Schüco VentoFrame Asonic Comfort obsahuje vnější samoregulační klapku a také vnitřní klapku, kterou lze manuálně ovládat, a zajistit tak optimální průtok vzduchu dle individuálních potřeb uživatelů. Zvukově izolační pěna zajišťuje efektivní tlumení hluku. Foto: Schüco International KG

Schüco VentoFrame Asonic je speciální nástavbový ventilátor určený pro hliníková okna Schüco. Jeho dokonale těsnicí konstrukce je vyrobena z materiálů schopných tlumit hluk. Objem proudícího vzduchu řídí zabudovaná samoregulační klapka, která umožňuje předcházet vzniku průvanu i energetickým ztrátám. Uživatel navíc může proudění vzduchu regulovat i manuálně otevřením či zavřením vnitřní klapky. Izolační vrstva pak brání vzniku tepelného mostu, čímž zabraňuje kondenzaci vlhka i tepelným ztrátám při prostupu tepla. Schüco VentoFrame Asonic lze kombinovat s odsávacím systémem a zajistit tak ještě lepší kvalitu vzduchu v celém obytném prostoru.

Zdroj: Schüco

Kategorie: Novinky
Tagy: hliníková okna ventilační systémy
Sdílejte článek