Sedací vaky pro pohodlné a zdravé sezení a relaxaci

Sedací vaky pro pohodlné a zdravé sezení a relaxaci

23. 03. 2011
Diskuze (0)
Sdílet

V showroomu Pillow Heaven ve Finské ulici 1 v Praze 10, který se specializuje na prodej dekorativních polštářů holandské značky Dutch Decor, jsou nově k dostání sedací vaky stejné značky. Odstíny ladí k barvám polštářů, […]

V showroomu Pillow Heaven ve Finské ulici 1 v Praze 10, který se specializuje na prodej dekorativních polštářů holandské značky Dutch Decor, jsou nově k dostání sedací vaky stejné značky.

Odstíny ladí k barvám polštářů, takže celý interiér je možné bez problémů sladit. K dispozici jsou vaky v provedení z klasických omyvatelných materiálů a z látky, která se dá prát v pračce, samozřejmě v mnoha barevných odstínech – od klasické červené, modré a černé po vzorované kusy či metalické modely v zlaté a stříbrné do moderních prostor. 

Velkou předností sedacích vaků plněných polystyrenovými kuličkami je jejich variabilita – přizpůsobí se tvarům těla, takže sezení je velmi pohodlné. Díky velkým rozměrům (140 x 165 cm) poslouží vaky ovšem nejen jako sedačka, ale děti na nich mohou i ležet při čtení či hraní. Ceny se pohybují od 2 990 Kč. Celé léto je možné je získat s 20% slevou. 

Více informací se dozvíte na www.pillowheaven.cz

Kategorie: Novinky
Tagy: polstare sedaci vaky
Sdílejte článek

Diskuze