Sníte o vlastním bydlení? Zvažte nebankovní úvěr!

Ceny nemovitostí na našem trhu stále stoupají, proto je vlastní dům pro většinu lidí bez půjčky nedostupný. Naštěstí se banky i nebankovní poskytovatelé doslova předhání s výhodnými nabídkami, s jejichž pomocí na pěkný byt či domek dosáhne i obyčejný smrtelník.
Reklama

Chci bydlet! Kde začít?

Než se rozmyslíte, jaký finanční produkt využít, měli byste prozkoumat všechny možnosti. Klasickou volbou bývá hypotéka, dlouhodobý úvěr se zástavou nemovitosti. Podmínky pro její získání bývají však u banky zvláště poslední dobou poměrně přísné a 100% hypotéky prakticky vymizely, bez vlastních úspor se už tedy neobejdete. Jinou alternativou je úvěr se stavebního spoření, který ovšem vyžaduje určitou přípravu. Pro jeho získání totiž musíte spořit několik let a dosáhnout téměř poloviny cílové částky. Proto někdy nezbývá, než se uchýlit k jiným typům půjček, např. spotřebitelským či nebankovním.

Nebankovní půjčky mají své výhody

Výhody nebankovních půjček jsou nasnadě: žádné prověřování registru dlužníků a svižné jednání. Mnoho lidí má nebankovní společnosti spojeny s krátkodobými půjčkami, kdy obdržíte menší finanční obnos okamžitě na účet, abyste například překlenuli období před výplatou. Nenapadne je proto, že si zde lze vypůjčit i částky v řádu milionů – opak je však pravdou. Pokud se navíc jedná o účelový úvěr, jsou úroky mnohem výhodnější než u běžné půjčky, kterou můžete využít na cokoliv. Je určen k financování vlastního bydlení, což zahrnuje nejen koupi nemovitosti či stavební parcely, ale také dostavbu či rekonstrukci a modernizaci, případně vypořádání spoluvlastnictví a dědictví.

Vsaďte na prověřenou nebankovní společnost

Z nebankovních poskytovatelů, kteří tyto finanční produkty poskytují, lze doporučit například společnost Asisteam s.r.o., která je známá svou spolehlivostí. Její podmínky jsou zcela transparentní a nebude po vás požadovat žádné poplatky předem. Úvěr si zde smluvíte dle vašich možností, se splatností až 25 let a fixními úroky po celou tuto dobu. Peníze můžete začít využívat již za deset dnů po jeho sjednání. A co je nejlepší? Nebankovní půjčku na bydlení lze zkombinovat s klasickou hypotékou, a vypůjčit si tak i 100% hodnotu nemovitosti. Pro ty, kteří nemají naspořeno, může být tato kombinace záchranou.

ZDROJ: PR článek společnosti AsisTeam s.r.o.

Reklama

Komentovat