Společnost Hörmann rozšířila své sídlo ve Středoklukách u Prahy

13. 02. 2013
Diskuze (0)
Sdílet

Společnost Hörmann, jeden z nejvýznamnějších výrobců garážových vrat, dveří a pohonů v České republice, rozšířila své sídlo ve Středoklukách u Prahy. Majitelé se k tomuto kroku rozhodli přistoupit vzhledem k úspěšnému rozvoji obchodu v letech […]

Společnost Hörmann, jeden z nejvýznamnějších výrobců garážových vrat, dveří a pohonů v České republice, rozšířila své sídlo ve Středoklukách u Prahy. Majitelé se k tomuto kroku rozhodli přistoupit vzhledem k úspěšnému rozvoji obchodu v letech 2003 až 2012.  Původní prostory centrálního skladu o rozloze 3 600 m2 se tak zvětšily o 2 400 m2. Ani administrativní část budovy nezůstala opomenuta a získala dalších 270 m2.

„Od rozšíření centrálního skladu si naše společnost slibuje zlepšení dodavatelského servisu pro zákazníky a pro síť autorizovaných prodejců, díky čemuž ještě více posílí své postavení na českém trhu,“ uvádí jednatel společnosti Hörmann Ing. Vít Kareš.

Kromě nově dostavovaných částí byla realizována také výstavba vzorkovny, kde bude spolu s novinkami pro stavební sezonu 2012/2013 prezentován průřez celým sortimentem firmy Hörmann. Vzorkovna bude k dispozici všem zájemcům o produkty společnosti. Přístavba byla dokončena a zkolaudována v září 2012.

Více informací lze získat na stránkách www.hormann.cz

Kategorie: Novinky
Tagy: garaz vrata
Sdílejte článek

Diskuze