Šťastné září – měsíc vína a čokolády

04. 09. 2012
Diskuze (0)
Sdílet

Dva nejoblíbenější odstíny střešní krytiny – hnědá a vínová – jsou v září za akční cenu od 226,- Kč/m2 bez DPH. Akce „Víno a čokoláda“ se vztahuje na lehké bezúdržbové krytiny Lindab Ideal, Mega a […]

Dva nejoblíbenější odstíny střešní krytiny – hnědá a vínová – jsou v září za akční cenu od 226,- Kč/m2 bez DPH. Akce „Víno a čokoláda“ se vztahuje na lehké bezúdržbové krytiny Lindab Ideal, Mega a Topline s tl. 0,5 mm v povrchové úpravě Classic. Akce je platná od 1.9. do 30.9.2012.

Dopřejte si kvalitní švédskou krytinu

Základem bezúdržbové profilované krytiny Lindab je tenký, žárově pozinkovaný ocelový plech o síle 0,5 mm. Systém povrchové úpravy Classic ji pak předurčuje pro použití  do míst v náročných klimatických podmínkách i do města, pro průmyslové stavby i rodinné domy. Jde o nejčastěji využívanou povrchovou úpravu s vynikajícím poměrem ceny a užitné hodnoty. Je naprosto bezúdržbová a není třeba ji nijak ošetřovat ani natírat.

Rychle pod střechou

Profilovaná krytina Lindab vyniká rychlou a jednoduchou pokládkou. Technické oddělení vypracuje přesný kladečský plán a krytina se pak vyrábí v metr širokých pásech, v přesně definovaných rozměrech na míru konkrétní střechy. Pokud je přeci jen třeba, zejména u atypických střešních konstrukcí, lze krytinu na místě jednoduše doupravit stříháním. Na krytiny Lindab s povrchem Classic se vztahuje záruka 15 let. V nabídce je množství dalších barev v lesklém i matném povrchu, včetně metalických odstínů a barvy mědi.


Více informací na:
www.lindab.cz a www.lindabstrechy.cz nebo u prodejců.

10 výhod plechových střešních krytin LINDAB

✓ vyjimečně lehké
✓ absolutně nenasákavé
✓ materiálově variabilní
✓ rychle montovatelné
✓ finančně nenáročné
✓ barevně přizpůsobivé
✓ dlouhodobě odolné
✓ skládané z šablon
✓ kompletní s doplňky
✓ atraktivního vzhledu

Zářijová akční cena 226,-Kč/m2 bez DPH za střešní krytinu Lindab Ideal 40 v barvě VINO (3011) a HNED (8017).
Zářijová akční cena 236,- Kč/m2 bez DPH za střešní krytinu Lindab Mega 40 v barvě vínové (RAL 3011) a hnědé (RAL 8017).
Zářijová akční cena 246,- Kč/m2 bez DPH za střešní krytinu Lindab Topline v barvě vínové (RAL 3011) a hnědé (RAL 8017).
Lehká profilovaná krytina Lindab vyniká svou nízkou hmotností 5kg/m2, což tvoří pouhých 10 % běžné skládané krytiny. Tato úspora hmotnosti střechy může být ideálním řešením při rekonstrukcích starších objektů, u novostaveb tím lze ušetřit již při dimenzování krovu.
 

Kategorie: Novinky
Tagy: krytina lehká krytina střecha stříhání
Sdílejte článek

Diskuze