Stop vlhkosti pro vyšší životnost střechy

Stop vlhkosti pro vyšší životnost střechy

26. 09. 2014
Diskuze (0)
Sdílet

Pro dlouhou životnost střechy z kvalitní keramické krytiny Creaton je nezbytná i odpovídající skladba celé střechy. K čemu vám bude top taška, pokud si pod ni zvolíte nekvalitní hydroizolační fólii od neznámého výrobce? Vsaďte na kvalitu pojistných hydroizolačních fólií DUO, TRIO a QUATRO od výrobce Creaton.

Ke střešní krytině s předpokládanou dlouhou životností (50 a více let) je potřeba vybrat materiály odpovídající této životnosti. Při výběru střešního doplňkového sortimentu se proto soustřeďte především na vlastnosti, jako jsou životnost, záruka, technické parametry, odolnost a samozřejmě funkčnost.

zdroj: EBM Co., s.r.o.

zdroj: EBM Co., s.r.o.

Stop vlhkosti bez ohledu na podmínky

Odolné pojistné hydroizolační fólie značky Creaton chrání střešní konstrukci před možným proniknutím srážek a vlhkosti, prachu a jiných nečistot z vnějšího prostředí. Díky vysoké propustnosti vodních par pomáhají také bezpečně odvést vlhkost z interiéru domu. Správným výběrem vhodného typu fólie přispějete k zajištění dlouhé životnosti celého střešního pláště. Všechny pojistné hydroizolační fólie značky Creaton jsou pro svoje vlastnosti vhodné i do klimaticky náročných podmínek.

zdroj: EBM Co., s.r.o.

zdroj: EBM Co., s.r.o.

Řešení šitá na míru

Pro uspokojení různých požadavků zákazníků nabízí výrobce Creaton několik druhů pojistných hydroizolačních fólií. Podstřešní fólii DUO lze charakterizovat jako ekonomicky výhodnou variantu pro střechy zateplené na celou výšku krokve. Fólie TRIO splňuje zvýšené požadavky vyplývající z geografické polohy stavby a konstrukce střechy. Vhodná je i pro střechy s nízkým sklonem pro vytvoření dešti odolného podstřeší (na bednění). Fólie QUATRO umožňuje stavebníkovi následovat současný trend – střechy s minimálními sklony; slouží k vytvoření tzv. vodotěsného podstřeší. Všechny fólie Creaton jsou opatřeny integrovanou samolepicí páskou pro důkladné slepení překrytí fólie.

Více informací najdete na www.ebmco.cz.

EBM Co., s.r.o.

Kategorie: Novinky
Tagy: krytina materialy střecha
Sdílejte článek

Diskuze