Střechy Praha 2019: BRAMAC představí novinky a silné mezinárodní zázemí

Střechy Praha 2019: BRAMAC představí novinky a silné mezinárodní zázemí

25. 01. 2019 Sdílet

BRAMAC, přední český výrobce a dodavatel střešních krytin a doplňků, přivítá návštěvníky veletrhu Střechy Praha 2019 na stánku, který bude oproti minulému ročníku o 60 m2 větší. Důvodem je společná expozice s firmou ICOPAL VEDAG, která je stejně jako BRAMAC součástí nadnárodní skupiny BMI Group.

Na jednom výstavním stánku tak budou prezentovány tři značky z portfolia skupiny: BMI BRAMAC, BMI ICOPAL a BMI VEDAG. Velkou premiéru bude mít na veletrhu střešní taška Classic AERLOX. Tato unikátní novinka z dílny společnosti BRAMAC představuje další technologický posun ve výrobě betonových tašek a na trhu nemá zatím obdoby.

Řešení pro každý typ střechy

Díky společné prezentaci firem z BMI Group mají návštěvníci možnost získat na jednom jediném místě veletrhu řešení pro každý typ střechy, ať už šikmé nebo ploché, a na míru všem jejich potřebám. Zákazníci navíc mohou těžit ze spolupráce silných značek, komplexního prodeje, služeb a servisu. BMI Group je evropským lídrem ve výrobě střešních systémů, střešního příslušenství a hydroizolací, má zastoupení také v Asii a jižní Africe. Skupina disponuje širokým portfoliem renomovaných a osvědčených produktů, které dokážou uspokojit náročné technologické, funkční a estetické požadavky zákazníků.

ZDROJ BRAMAC střešní systémy

Novinka Classic AERLOX

Výrobce BRAMAC na veletrhu poprvé představí svou horkou novinku, betonovou tašku Classic Aerlox. Díky kombinaci optimalizace tvaru tašky, použití velmi kvalitního cementu a speciálního kameniva je u tohoto modelu zajištěno snížení hmotnosti a přitom je zachována požadovaná pevnost. Výsledkem je Classic AERLOX, který je o 30 % lehčí než srovnatelná betonová taška. Proto je model vhodný pro krovy s limitovanou nosností. Na stánku nebude chybět exponát nového modelu, který názorně ukazuje rozdíl hmotností AERLOXU a srovnatelné betonové tašky. Betonová taška Classic Aerlox se také bude ucházet o prestižní ocenění Zlatá taška 2019.

ZDROJ BRAMAC střešní systémy

Návštěvníci veletrhu se mohou přesvědčit o tom, že portfolio firmy je mimořádně komplexní. BRAMAC je v České republice lídrem ve výrobě betonových tašek, v nabídce má ale i keramické (pálené) tašky a plechovou krytinu Decra. Ke každému modelu střešních tašek nabízí kompletní originální střešní doplňky a příslušenství. Nabídku doplňuje nadkrokevní tepelná izolace BramacTherm, solární kolektory či okapový systém. Všechny komponenty do sebe dokonale zapadají a dohromady vytvářejí Inteligentní střešní systém BMI BRAMAC.

Veletrh Střechy Praha budou jako tradičně hostit prostory PVA Expo Letňany ve dnech 7. – 9. února. Stánek BRAMACU, který je letos o úctyhodných 60 m2 větší, naleznou návštěvníci v hale č. 3 na stánku č. 316. Jste srdečně zváni!

ZDROJ: BRAMAC střešní systémy spol. s r.o.

Kategorie: Novinky
Tagy: betonová střešní krytina bramac strechy strešní krytina
Sdílejte článek