Tee House Apartments & Spa: Pořiďte si stylové bydlení u golfu v Beskydech

12. 02. 2018
Diskuze (0)
Sdílet

Milujete krásnou přírodu a golf? Spojení obojího není ničím neobvyklým, ne vždy se ale podaří najít si bydlení přímo v areálu golfového hřiště! My pro vás máme zajímavý tip a společně se přesvědčíme o tom, že skloubení tohoto oblíbeného sportu a elegantního bydlení v apartmánu lze velmi jednoduše realizovat. Představme si tedy projekt Tee House Čeladná mnohem podrobněji.

foto Golferia House

foto Golferia House

Přímo v srdci čisté přírody

Čeladná je obcí, která má rozhodně co nabídnout. Vždyť právě odtud vedou krásné značené stezky například na Ondřejník, Smrk anebo nejvyšší vrchol Beskyd Lysou horu. Vyrážet ale nemusíte nezbytně pěšky. Stoprocentně vás totiž zlákají cyklistické trasy. Vedení samotného resortu navíc pořádá tradiční závod CREAM Bike Čeladná, který je nejen mezi bikery pojmem. Ostatně trénují zde takové hvězdy, jako je třeba olympijský vítěz Jaroslav Kulhavý.

foto Golferia House

foto Golferia House

Elegantní bydlení v golfovém resortu

Hlavním benefitem bydlení u golfu je samozřejmě poloha apartmánů, jež jsou součástí resortu. Ano, Resort Golf Čeladná nabídne optimální golfové vyžití, a to v rámci dvou známých mistrovských hřišť, jimiž jsou The Old Course a The New Course. Ostatně právě tady se v letech 2009, 2010 a 2011 odehrávaly závody PGA European Tour. K dispozici jsou tady mimo jiné také bazén, wellness a spa.

foto Golferiafoto Golferia House House

foto Golferia House

foto Golferia House

foto Golferia House

Vlastní bydlení, nebo investiční příležitost

Samotný objekt a apartmány dokonale sedí v horské krajině, a to hlavně díky architektonickému provedení. Pochází z dílny architektů Víta Másla a Davida Richarda Chisholma. Aktuálně jsou na prodej horské apartmány o různém dispozičním řešení. Vybrat si lze jak ty nejmenší 1+0, tak třeba exkluzivní penthousy řešené jako 4+kk. Jejich vlastníci si mohou užívat donášky jídla z restaurace anebo využít concierge služeb. Domovník se postará o úklid apartmánu. Ať už uvažujete o nákupu apartmánu pro rekreaci, nebo jako investici, máte jedinečnou možnost.

ZDROJ: PR článek společnosti Golferia House, a.s.

Kategorie: Novinky
Tagy: Čeladná Tee House Apartments wellness
Sdílejte článek

Diskuze