krbová kamna

Teplo s elegancí

07. 10. 2020 Sdílet

Krbová kamna už nejsou jen zdrojem tepla, ale i elegantním doplňkem vašeho domova. Proto dáváme důraz na design, bezpečnost a vysokou účinnost hoření. Aby krb nebyl jen dekorativním doplňkem, ale i citelně snížil náklady na bydlení, měla by být účinnost co nejvyšší.

Takovýmito modely jsou krby THORMA, které dosahují účinnosti až 84 %, a tak zabezpečí nízkou spotřebu dřeva a nízké emise. S tímto výsledkem se však nechceme uspokojit a dále neustále pracujeme na vývoji nových ohnišť, abychom mohli účinnost ještě více zvýšit a vytěžit tak z krbu co nejvíce tepla. Výkon krbových kamen začíná u 2,5 kW až po 17 kW a vy si můžete vybrat ta, která vám vyhovují. Ohniště s možností napojení na externí přívod vzduchu zvyšují váš komfort a čistotu ovzduší v domácnosti. Kvalitní zpracování vám přinese bezstarostné používání a snadnou údržbu.

Krbová kamna svým tvarem přispějí k celkovému dojmu z prostoru, a proto neustále sledujeme trendy a vývoj na nábytkářském trhu. Máme širokou škálu krbů, od jednoduchých barvených nebo smaltovaných kamen, přes krby bez obkladu, s keramickým obkladem nebo z přírodního kamene, až po vysoce hodnotné designové exkluzivní krby, které vytvoří pocit tepla a příjemnou atmosféru Vašeho domova.

www.thorma.sk

Kategorie: Novinky
Tagy: krbová kamna
Sdílejte článek