TEST: Nejlepší čistič na podlahy Bona Spray Mop

26. 11. 2015
Diskuze (0)
Sdílet

Každá maminka ví, jak je důležitá čistá domácnost a čistá podlaha. A právě čistá podlaha hraje důležitou roli v každé domácnosti, zvláště pak, když jsou doma děti či domácí mazlíčci.

Společnost Bona je přední světovou jedničkou na trhu v oblasti inovací, která nabízí unikátní systém pro ošetření dřevěných podlah. Za více než 90 let zkušeností jsme vyvinuli produkty, které jsou jak pro profesionály, tak pro samotné majitele podlah.

Čistící prostředky Bona jsou nejlepší volbou pro Vaši podlahu. Ať už máte dřevěnou lakovanou podlahu, olejovanou, tvrdým voskovým olejem ošetřenou či laminátovou podlahu, PVC, marmoleum či vinyl, právě náš Bona Spray Mop system je pro Vaši podlahu ideální volbou. K čištění nepotřebujete kyblík s vodou, takže nechodíte s těžkým kyblíkem po celé místnosti.

Univerzální saponáty nefungují jak by měly. Na podlahu nanášíte příliš mnoho vody, což především dřevěným podlahám škodí (podlahy bobtnají a ztrácí svou přirozenou krásu), přitom na podlaze roztíráte špínu, která se usazuje ve špinavém kyblíku.

Bona Spray Mop system přináší mnohem více. Dřevěné podlahy nebo i tvrdé podlahoviny budou vypadat po mnoho let krásné, a to díky tomu, že na podlahu nenanášíte zbytečně mnoho roztoku. Čisticí prostředek si dávkujete dle své potřeby a podlaha netrpí. Mikrovláknová utěrka umístěná na mopu podlahu nepoškrábe a přitom dokonale vyčistí. A navíc používáte nejlepší čistící prostředek na trhu Bona Čistič na parkety NEBO Bona Čistič na laminátové podlahy a dlaždice oceněný v testu (UK) jako NEJLEPŠÍ ČISTIČ NA PODLAHY.

cističe-s-oceněním TEST: Nejlepší čistící prostředky na trhu (UK) byly testovány na čištění stop od bláta, lepivé skvrny od tekutin a běžnou špínu.

Jak jsme testovali:

Testováno bylo 24 čistících prostředků. Testovali jsme schopnosti za jak dlouho trvalo řádné vyčištění skrn od bot a 2 vrstev zaschlého želé na dřevěné podlaze. Každý test byl proveden 3x.

Nejrychleji odstraňoval skvrny a běžnou špínu Bona Čistič na parkety (Bona Wood Floor Cleaner).

Naše čistící prostředky řady Bona Čistič na parkety a Bona Čistič na laminátové podlahy a dlaždice (0.85 l nebo 4 l) jsou přípraveny k okamžitému použití a jsou vhodné pro všechny typy Bona Spray Mop.

ESHOP:  www.bonaspraymop.czwww.bonaspraymop.sk
FACEBOOK: Bona Global Czech Republic

Kategorie: Novinky
Tagy: bona čistič na podlahy mop
Sdílejte článek

Diskuze