zdroj: Korado

Topná sezóna brzy začne. Ještě však můžete ušetřit…

05. 10. 2015
Diskuze (0)
Sdílet

Oficiálně začíná topná sezóna nástupem dětí do škol, tedy 1. září. Prakticky však až tehdy, pokud klesne denní teplota pod 13°C, a to alespoň dva dny po sobě. Ceny energií stoupají každým rokem, a tak investice do úspornějšího systému vytápění přinese nižší náklady i v budoucnu.

Úspory nákladů na chod rodinného domu jsou často důvodem proč vyměnit okna, pořídit tepelné čerpadlo či krb s výměníkem. Jenže v tuto chvíli již není vhodná doba. Stále ale mají šanci ti, kteří uvažují o výměně radiátorů. Radiátor je řešením do tradičněji provedených interiérů a pro ty, kteří upřednostňují tzv. sálavé topení. Nevzhledný článkový radiátor nahradil deskový. Dokáže poskytnout vysoký výkon, zabere méně místa, dotváří styl bydlení a také se snáze udržuje.

Nové moderní radiátory lze bez problému kombinovat se všemi zdroji tepla, včetně tepelných čerpadel a plynových kondenzačních kotlů. Lze tedy říci, že se hodí do každé budovy a že řešení energetických úspor prostřednictvím výměny radiátorů je velmi jednoduché.

zdroj: Korado

zdroj: Korado

Více informací k jednotlivým možnostem naleznete na www.korado.cz

Kategorie: Novinky
Tagy: topeni topna sezona
Sdílejte článek

Diskuze