Trendy z veletrhů zpřístupňují budoucnost

06. 02. 2015
Diskuze (0)
Sdílet

Prezentovat výrobky na odborném veletrhu světové úrovně si mohou dovolit jen silní hráči. Na BAU 2015 v Mnichově, nejdůležitějším mezinárodním veletrhu v evropském regionu, nechyběly značky střešní krytiny Creaton a Eternit ani vláknocementové fasádní desky Equitone. Na našem trhu tyto značky zastřešuje a dodává společnost EBM Co.

Odborné veletrhy první kategorie, mezi něž patří i BAU, naznačují, jakým směrem se budou vyvíjet trendy, a určují, které výrobky a značky si zaslouží pečeť inovativnosti a důvěry odborné i široké veřejnosti. Poslední ročník zanechal na návštěvníky silný dojem. Na ploše téměř 200 tisíc metrů čtverečních vystavovalo až 2 160 vystavovatelů, což je rekordní počet vystavovatelů v celé historii veletrhu.

Elegantní keramická krytina Mikado vyniká spotřebou tašek od 11,7 do 12,8 ks/m2.zdroj: EBM Co., s.r.o.

Elegantní keramická krytina Mikado vyniká spotřebou tašek od 11,7 do 12,8 ks/m2. zdroj: EBM Co., s.r.o.

BAU ve znamení novinek

Značka keramické střešní krytiny Creaton představila v Mnichově dvě novinky v sortimentu tašek Mikado a Galant. V průběhu roku 2015 se na náš trh dostane model hladké keramické tašky Mikado. Zaujme nejen svým elegantním vzhledem a vysokou odolností, ale i dostupnou cenou. Výhodou, kterou ocení každý stavebník hlavně při rekonstrukci, je flexibilita, kterou přináší dostatečná tolerance v horních zámcích, díky níž lze přizpůsobit laťování délkám krokví na střeše. K dispozici bude ve třech atraktivních odstínech engob – vínově červené, břidlicové a matné černé.

zdroj: EBM Co., s.r.o.

zdroj: EBM Co., s.r.o.

Prezentace v našem regionu

Společnost EBM Co. představila sortiment střešních krytin i na specializovaných veletrzích v České republice. Během veletrhu Střechy Praha 2015 prezentovala prostřednictvím svého obchodního partnera univerzální model keramické tašky Terra Optima .

Terra Optima v sobě snoubí tradici a současné trendy. Lze ji pokládat již od sklonu střechy 15° při vodotěsném podstřeší. zdroj: EBM Co., s.r.o.

Terra Optima v sobě snoubí tradici a současné trendy. Lze ji pokládat již od sklonu střechy 15° při vodotěsném podstřeší. zdroj: EBM Co., s.r.o.

Odborná i široká veřejnost budou mít koncem února další možnost osobně se seznámit s modelem Terra Optima, stejně jako s nabídkou společnosti EBM na odborném veletrhu STŘECHY, PLÁŠTĚ, IZOLACE, STAVBA v Ostravě.

www.ebmco.cz

Kategorie: Novinky
Tagy: stavebni materialy veletrh
Sdílejte článek

Diskuze