Video z pokládky lité podlahy v rodinném domě

Video z pokládky lité podlahy v rodinném domě

11. 04. 2017
Diskuze (0)
Sdílet

Když vybíráme novou podlahu, obvykle řešíme pouze materiál, povrch a výsledný design. Aby byla nová podlaha bezchybná vzhledově i funkčně, je třeba vybrat i kvalitní základ pro její pokládku. Jedním z nejpoužívanějších řešení pro podlahové konstrukce jsou v současnosti lité potěry.

Lze s nimi dosáhnout perfektně rovných podlahových ploch s vynikající pevností, a to během pár hodin. Kvalitní základ pro finální nášlapnou vrstvu vytvoříte litým cementovým potěrem CEMFLOW, jehož dodavatelem je skupina Českomoravský beton.

Potěr se používá v dřevostavbách, v novostavbách i při rekonstrukcích podlah, včetně prostorů s vyšší vlhkostí jako je historická zástavba, garáže, sklepy, wellness prostory apod. CEMFLOW lze řešit i v barevném provedení a jako finální pochozí povrch.

Realizace podlahy z materiálů skupiny Českomoravský beton je pro kvalitní realizační firmu velmi jednoduchá. Přesvědčte se sami ve videu z pokládky lité podlahy v rodinném domě.

Ať už máte před sebou stavbu rodinného domu nebo rekonstrukci podlahy, skupina Českomoravský beton vám nabízí v oblasti litých podlah profesionální servis a poradenství. Více na www.lite-smesi.cz.

Kategorie: Novinky
Tagy: stavebni materialy video
Sdílejte článek

Diskuze