Výrobky LOMAX lze instalovat po celý rok. Využijte této výhody a vyhrajte automobil OPEL Crossland X

14. 12. 2020 Sdílet

Stavební sezona. Období, které pro mnohé začíná na přelomu března a dubna a končí v době, kdy se venkovní teploty začínají blížit bodu mrazu. Bylo by ovšem chybné předpokládat, že se během zimy nedá na stavbě vůbec pracovat. Důkazem toho jsou výrobky značky LOMAX – instalovat je lze po celý rok. Při montáži těchto produktů mimo stavební sezonu zároveň mohou zákazníci vyhrát i nový vůz OPEL Crossland X.

Soutěže se může zúčastnit každý zákazník z Česka a Slovenska. Stačí, aby si do konce února 2021 závazně objednal jakýkoliv výrobek společnosti LOMAX a jeho instalaci směřoval na období od 7. ledna do 15. dubna 2021.V každém ze šesti soutěžních měsíců bude náhodně vybrán vždy jeden šťastlivec. Ten bude zařazen do finálního slosování o šest hodnotných cen v čele s novým automobilem, které se uskuteční v březnu příštího roku. Zároveň platí, že všichni účastníci zůstanou v soutěži po celé soutěžní období.

Kromě výrazného cenového zvýhodnění znamená montáž v zimě i další výhodu, která se pojí se zkrácenými čekacími lhůtami. Při objednávání v zimě se o několik týdnů zkracují.

Více na www.lomax.cz

Kategorie: Novinky
Tagy: dvere garažová vrata rolety zaluzie
Sdílejte článek