Vzdušná domácí pohoda s názvem rekuperační jednotky

Vzdušná domácí pohoda s názvem rekuperační jednotky

21. 11. 2016
Diskuze (0)
Sdílet

Společnost KORADO, a.s. vychází vstříc nejen obyvatelům smogových velkoměst, ale všem, kteří chtějí dýchat alespoň doma perfektně čistý vzduch. Lokální větrací jednotky s rekuperací zvýší parametry vzduchu v místnostech vašeho domu, které, ač chceme nebo ne, tak nejsou tak zdravé, jak by měly být…

Moderní stavební materiály a technologie, ze kterých jsou postaveny či následně zatepleny budovy, zajišťují perfektní těsnost, což bohužel pro přívod nevydýchaného vzduchu, není zrovna pozitivní zpráva. Proto se nabízí varianta jednoduše otevřít okna – ovšem ta jsou pozvánkou nejen pro zloděje, ale také otravný hmyz, venkovní zápach a hluk, pyly, prach či smog. Navíc nejsou bezpečné, pokud se ve společné domácnosti nachází malé děti nebo domácí mazlíčci. Proto ideálním způsobem, jak vpustit svěží zdravý vzduch do vašeho domova, jsou rekuperační jednotky. Řízené větrání zajišťuje dostatek čerstvého vzduchu podle aktuální potřeby, bez okolních vlivů, plísní, nadměrné vlhkosti a bakterií. Velký rozdíl zaznamenají nejen astmatici a alergici, ale i lidé s respiračními chorobami.

Příchod a odchod vzduchu je odváděn současně, čímž je maximálně eliminováno „zbytečné“ větrání či zvýšená spotřeba energie. Tento moderní způsob větrání je plně v souladu s novým nařízením o snižování energetické náročnosti budov.

Lokální větrací jednotky lze navíc dodatečně velmi flexibilně integrovat do stávajících budov. Každého investora navíc přesvědčí, vedle velmi příznivé ceny, také obzvláště rychlá a snadná montáž.

Společnost KORADO, a.s. nabízí velké množství lokálních větracích a rekuperačních jednotek – na výběr jsou jednotky KORASMART 1100, 1100T, 1200, 1300 a 1400.

Více informací získáte na www.korado.cz

Kategorie: Novinky
Tagy: Větrací jednotky
Sdílejte článek

Diskuze