Ytong představí své řešení pro pasivní domy na 5. veletrhu FOR PASIV 2017

Na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech se od 9. do 11. února koná pátý ročník veletrhu, zaměřeného na nízkoenergetické, pasivní a nulové budovy. Opět se představí řada specialistů a odborných firem a seznámí veřejnost s inovacemi v tomto oboru.
Reklama

Mezi nimi návštěvníci najdou i stavební systém Ytong, jehož prvky uvidí na postaveném fragmentu. Techničtí poradci Ytongu pak budou své zkušenosti s pasivní výstavbou prezentovat i na odborných přednáškách.

Veletrh For Pasiv je atraktivní pro odbornou i laickou veřejnost nejen prezentacemi firem, které nabízejí řešení nízkoenergetického či pasivního bydlení. Za pozornost stojí také doprovodný program pořádaný ve spolupráci s Centrem pasivního domu. Zde se návštěvníci veletrhu dozví o možnostech dotací pro tento typ výstavby a mohou čerpat také ze zkušeností firem a odborníků, kteří tyto domy projektují či stavějí v praxi.

Systém Ytong se na výstavní ploše opět představí fragmentem, který ukazuje způsob použití jednovrstvého řešení pasivního domu bez zateplování. Kromě novinky roku 2016 Lambdy YQ, tepelněizolační tvárnice s mnoha odbornými oceněními, zde hosté uvidí unikátní řešení překladů bez tepelných mostů pomocí YQ U profilů pro otvory do 4 m. Součástí fragmentu je také ukázka masivní střechy, jejíž konstrukce zabraňuje letnímu přehřívání. Předvedeny zde budou také systémové vnější i vnitřní omítky a jejich snadná aplikace.

Na místě prezentace budou také po celou dobu k dispozici případným dotazům na úsporné stavění techničtí poradci, kteří mají řadu praktických zkušeností s tímto typem výstavby. O konkrétních realizacích pasivních domů ze systému Ytong a inovativních postupech, které u nich byly použity, budou hovořit i na přednáškách pořádaných Centrem pasivního domu.

www.ytong.cz

Reklama

Komentáře

  • Dobrý den, zajímalo by mě kolik stavba stojí a vše kolem toho.

    Martin

Komentovat