Elektrický plotostřih HECHT 611

Záhradní technika od společnosti Hecht

30. 06. 2020 Sdílet

Firma Hecht Motors představuje pomocníky, kterých v zahradě oceníte.

Benzínová sekačka HECHT 551 XR

Skvělá zahradní sekačka s pojezdem, ideální na středně velké pozemky. Má speciální funkci otočných předních kol, a tak s ní můžete snadno objíždět překážky v členitých zahradách, sekat podle moderních zaoblených záhonů a podobně. Přední kola můžete zafixovat v rovné poloze a pak sekat stejným způsobem jako s kteroukoli běžnou sekačkou. Sekačka je osazena benzínovým motorem o objemu 196 cm3, má záběr 51 cm a její vysoký točivý moment si poradí i s hustším trávníkem.

Komfort při práci zvyšují pohodlná měkčená madla a také centrální nastavení výšky sečení. Tráva je vyhazována do koše z odolné textilie, který disponuje signalizací naplnění a jehož objem je 75 litrů. Takto velký koš nemusíte tak často vysypávat a práce proto bude rychlejší. A ještě jedna dobrá zpráva – boční výhoz a mulčovací záslepka jsou zdarma v ceně. Cena 8990 Kč.

Benzínová sekačka HECHT 551 XR

Benzínová sekačka HECHT 551 XR

Elektrický plotostřih HECHT 611

Skvělý pomocník určený k tvarování keřů a živých plotů, který vám ušetří spoustu ruční práce. Nabízí kvalitní ergonomii, dobré vyvážení a skvělý poměr výkonu a hmotnosti (která činí příjemné 4 kg). Díky výkonnému motoru s příkonem 750 W a 68centimetrové liště s pracovním záběrem 61 cm je práce s ním efektivní a průměr střihu je až 24 mm. Lišta je z ušlechtilé oceli a řezaná laserem, a to zaručuje perfektní řez. Pohodlnou obsluhu v různých polohách vám umožní o 180° otočná rukojeť. Samozřejmostí je odlehčení pnutí kabelu, velký bezpečnostní spínač, ochranný přední kryt rukojeti a ochranné pouzdro na lištu. Tento model plotostřihu nabízí v ceně zdarma i sběrnou lištu, která umožní plynulý odvod nastříhaného odpadu. Cena 1799 Kč.

Elektrický plotostřih HECHT 611

Elektrický plotostřih HECHT 611

Vysokotlaková myčka HECHT 323

Myčku využijete pro domácí mytí automobilů, motocyklů, fasád, teras, bazénů, chodníků a podobně. Myčka je vybavena variotryskou, se kterou nastavíte požadovaný proud vody (můžete jej směřovat pod velkým tlakem do jediného bodu, nebo vytvořit plochý proud vody). Nabízí příkon 2200 W, díky čemuž dosahuje maximálního tlaku až 165 bar, přičemž pracovní tlak je 110 bar. Průtok myčky je 480 l/h. Díky integrovanému navijáku snadno a rychle uklidíte hadici. Nechybí ani nádržka na čisticí prostředek s pěnovou tryskou. Délka hadice pistole je 5 metrů. Ke snadné manipulaci vám poslouží madlo a pojezdová kola. Cena 3290 Kč.

vysokotlaková myčka HECHT 323

Vysokotlaková myčka HECHT 323

Akumulátorová sekačka HECHT 5041 S

Sekačka v sobě snoubí výhody elektrického motoru, který neprodukuje žádné emise, je tichý a nevyžaduje prakticky žádnou údržbu – a výhody sekaček se spalovacím motorem, které jsou nezávislé na zdroji elektrické energie a pracují bez přívodních kabelů. Stačí jen zasunout nabitý akumulátor a sekačka je připravena k použití. Tento model sekačky má pojezd, což vám ušetří zbytečnou dřinu, a jednoduché a spolehlivé startování tlačítkem. Řídítka jsou ergonomická měkčená, výškově nastavitelná a také jednoduše složitelná, což vám umožní komfortní transport. Sekačka nabízí centrální nastavení výšky sečení a první dvě pozice pro tzv. anglický trávník (velmi nízký střih). Má velká přední 7″ a zadní 8″ kola s patentovaným W-designem dezénu a objemný koš s moderní plastovou vrchní částí, signalizací naplnění, pohodlným madlem a odvodem vzduchu do stran.

Akumulátor a nabíječka nejsou součástí balení, mulčovací záslepka je zdarma v ceně. Velkou výhodou je, že údržba této sekačky se omezuje prakticky jen na nabíjení akumulátoru a pravidelné broušení nože. Akumulátor z této sekačky můžete kombinovat s řadou akumulátorových strojů HECHT Accu program 5040 – ušetříte tak podstatnou část nákladů za nákup různých typů akumulátorů – budete šetřit přírodu i svou peněženku. Cena 6990 Kč.

Akumulátorová sekačka HECHT 5041 S

Akumulátorová sekačka HECHT 5041 S

Produkty seženete na e-shopu www.hecht.cz nebo na některé ze značkových kamenných prodejen HECHT – specialista na zahradu

ZDROJ: PR článek společnosti HECHT MOTORS s.r.o.

Kategorie: Novinky
Tagy: benzínové sekačky
Sdílejte článek