Zaostřeno na podlahy: je váš čistící prostředek na podlahy kvalitní?

10. 12. 2015
Diskuze (0)
Sdílet

Každá žena v domácnosti uklízí a má-li doma rodinu, musí uklízet častěji. Každodenní úklid podlah je taktéž součástí její práce, pokud chce svou podlahu udržet v dobré kondici mnoho let. A aby ji úklid bavil a netrval příliš dlouho, je zapotřebí kvalitních čistících prostředků, které podlahu nepoškrábou, vyčistí a případně ošetří.

Používáte správný čistící prostředek na podlahy?

Na trhu je mnoho čistících prostředků a univerzálních saponátů. Ale jsou všechny kvalitní, zdravotně nezávadné a opravdu mi podlahu vyčistí?

Zeptali jsme se odborníků, kteří se věnují podlahám, zvláště pak dřevěným, již přes 90 let.

Jak poznat správný čistící prostředek na podlahy? A jak vybrat správný čistící prostředek pro svou domácnost? Odpověď je snadná. Musíte dodržovat pár snadných kroků ke správné údržbě podlahy, protože samotný čistící prostředek nevykouzlí krásnou podlahu, pokud není podlaha před údržbou správně ošetřena.

wood

Je třeba nejprve podlahu zbavit nečistot, jako například chloupků od zvířat, vlasů či prachu. K tomuto úkolu je nejpraktičtější buď vysavač nebo Bona Dusting Pad, což je antistatická utěrka, která zachytí veškeré nečistoty a alergeny v domácnosti. Utěrku lze zachytit na mop suchým zipem umístěným na mopu. Mikrovláknová utěrka slouží pro snadný každodenní úklid podlahy suchou metodou.

A teď můžeme uklízet. Ale ještě předtím, než se do úklidu podlahy pustíme, zvažme jedno základní pravidlo. Je váš mop, utěrka či hadra skutečně kvalitní, aby vaši podlahu nepoškrábala? Uvědomte si, že také nesprávné dávkování a příliš mnoho vody podlahám škodí a z tohoto důsledku mohou nabobtnat, zvlnit se, poškodit, způsobit skvrny atd. Pro správný výběr utěrky je zvolit takovou, která podlahu nepoškrábe. Bona Cleaning Pad je mikrovláknová utěrka, která se přichycuje na Bona mop na suchým zipem. V kombinaci se skutečně nejlepším čistícím prostředkem na trhu Bona Spray Mop (dle testu UK, kde bylo testováno 24 čistících prostředků), kde máte jak čistící prostředek, tak mikrovláknovou utěrku a mop v jednom, máte tu nejlepší volbu pro vaši podlahu.

Výrobky řady Bona Spray Mop System, které jsou určeny pro všechny typy podlahy jsou opravdu účinné prostředky, které podlahu vyčistí, vyčistí i zašlou špínu, podlahu nepoškrábou a díky tomu, že se jedná o systém produktů, tak jsou navzájem kompatibilní, i v případě, že chcete použít leštěnku pro zvýraznění lesku podlahy. Leštěnky Bona, které se aplikují utěrkou Bona Applicator Pad, jsou výbornou volbou pro podlahy, které ztratily svůj lesk, jsou mdlé a zašlé.

hard Inspirujte se nejlepší kvalitou ze Švédska. Bona nabízí vyjímečné produkty řadou let prověřené odborníky po celém světě.

Bona Spray Mop system nabízí čistící prostředky na podlahy Bona Spray Mop, Bona Čistič na parkety, Bona Čistič na laminátové podlahy a dlaždice. Produkty řady Bona Spray Mop jsou určené pro čištění všech typů podlah.

Čistič-dřevěných-povrchů-600x831

A pokud hledáte opravdu kvalitní čistící prostředek, ANTIBAKTERIÁLNÍ, pro široké použití v domácnosti na čištění dřevěných a laminátových ploch, ale i pro široké použití k čištění jakýchkoliv jiných špinavých ploch, Bona Čistič dřevěných povrchů efektivně odstraní nečistoty, otisky prstů, mastnotu z potravin z kuchyňských povrchů, na čištění dveří, nábytku, kuchyňské linky atd. Čistící prostředek ve spreji je velmi efektivní pro odstranění šmouh a dalších běžných domácích nečistot, kde je zapotřebí antibakteriální účinek. Tento čistící prostředek zvláště ocení maminky, které mají malé děti.

Všechny naše čistící prostředky a leštěnky pro čištění a údržbu všech typů podlah naleznete na eshopu.

ESHOP: www.bonaspraymop.sk, www.bonaspraymop.cz

FACEBOOK: Bona Global Czech Republic

Kategorie: Novinky
Tagy: čistič na podlahy
Sdílejte článek

Diskuze