Zkrášlete svoji střechu ozdobnými prvky

02. 04. 2011
Diskuze (0)
Sdílet

Střecha s krytinou KM Beta je nejen vysoce funkční, ale i krásná na pohled. Doslova umělecký dojem zvýšily hřebenové prvky z dílny akademické sochařky Karolíny Šimčíkové, ať již elegantní věžička nebo pár zamilovaných hrdliček. Tyto […]

Střecha s krytinou KM Beta je nejen vysoce funkční, ale i krásná na pohled. Doslova umělecký dojem zvýšily hřebenové prvky z dílny akademické sochařky Karolíny Šimčíkové, ať již elegantní věžička nebo pár zamilovaných hrdliček. Tyto hřebenové prvky jsou součástí střešního systému největšího českého výrobce betonové střešní krytiny a vápenopískových cihel, společnosti KM Beta a.s.

Pár hrdliček i věžičku si lze vybrat v pěti různých barevných provedeních – cihlová, višňová, hnědá, černá, šedá. Dodávají se samostatně se speciálně upraveným hřebenáčem a kotvícími prvky. Tak je možné kombinovat i rozdílnou barvu střechy a okrasného prvku.

Originální doplněk upoutá pozornost
Poslední novinkou jsou hřebenové ucpávky s motivem „slunce“ a „hrozen“. Tyto atraktivní prvky lze dokonale sladit s barvou nové střechy KM Beta – jsou dostupné v cihlové, višňové, hnědé a černé, případně v šedé, na přání i v dalších, méně obvyklých odstínech. Nová výrobní technologie umožňuje v betonu vykopírovat sebemenší detaily a hřebenová ucpávka v podobě plastiky novou střechu skvěle dotvoří a doladí.

Komplexní řešení střechy

Součástí systému KM Beta jsou dva různé typy střešní krytiny v mnoha barvách a provedeních povrchové úpravy. KMB BETA je klasická krytina s nejdelší tradicí, těšící se dlouhodobě důvěře architektů, projektantů, pokrývačů i stavebníků. Zajímavé efekty na střeše vytváří druhý typ krytiny, elegantní KMB HODONKA. Široká barevná škála dostupných odstínů umožňuje sladit barvu krytiny například s fasádou domu. Kvalitní povrchové úpravy tašek zajišťují jejich dlouhou životnost, rovnoměrnou barevnost v celé ploše a barevnou stálost. Kromě krytiny systém zahrnuje více než 50 doplňkových výrobků, které profesionálně řeší technické detaily i těch nejnáročnějších konstrukcí.


Více informací o střešním systému KM BETA na
www.kmbeta.cz

Kategorie: Novinky
Tagy: krytina střecha
Sdílejte článek

Diskuze