Pokazilo nebo poškodilo se vám vaše plastové okno? V některých případech je možná oprava plastových oken, jindy je zapotřebí kompletní výměna za nové. Oprava plastových oken a servis závisejí na záruční době, na společnosti a podmínkách při koupi a objednávání plastových oken. Oprava závisí také na závažnosti a šířce poškození okna. Je však také mnoho společností, které se zabývají pozáručními servisem a opravami plastových oken. Zjistěte více o opravě plastových oken, o montáži, o stavbě či bydlení a interiérovém designu – vše o domově na portálu HOME.

Reklama
Vybíráme okna a dveře

Vybíráme okna a dveře

I když na první pohled vnímáme spíše jejich estetickou hodnotu, ve skutečnosti jsou právě okna a dveře nejcitlivější částí obálky vašeho domu. Obálky, která vás má chránit před nepřízní počasí, ale i nezvanými hosty. I v této oblasti máte na výběr z velkého množství variant, doufáme, že oceníte naši rukověť pro správný výběr oken i dveří.

Koupit nové okno nebo opravit to staré?

Koupit nové okno nebo opravit to staré?

Když jsem byla malá, vždycky jsme se sestrou měly radost, když nám mráz vykreslil na okenní skla zimní krajinu. Bylo to pro nás znamení, že přišla zima. Na parapetní desce se nám nad ránem občas zjevovala malá sněhová závěj, svěží větřík profukoval nahoru dolů, a to vše navzdory zavřeným oknům. V dnešní době by to vedlo