Projekty vytápění

Vytápění je častou otázkou nového bydlení. Každý se snaží ušetřit co možná nejvíce financí na energiích. Jde především o volbu správného typu topení a následně jeho regulaci. Projekty vytápění mají na starost společnosti zabývající se topením, vodou a plynem do domácností. Projekty vytápění zahrnují tepelná čerpadla, kotelny plynové, teplovodní, parní kotelny a dřevokotle, různé rozvody, radiátorové a podlahové vytápění, stěnové, stropní vytápění a také chlazení. Na projekty a realizace topných systémů si vybírejte ověřené a spolehlivé společnosti, které poskytují i několikaletou záruku. V našich článcích můžete získat několik zajímavých rad týkajících se bydlení, interiérů i exteriérů domu.
Levné a ekologické vytápění nízkoenergetických rodinných domů.
Projekty vytápění

Levné a ekologické vytápění nízkoenergetických rodinných domů.

V dnešní době jsou u vytápěcích zařízení velmi důležité dva aspekty, jako je ekonomická náročnost provozu a ekologie spalování paliva. Obě tyto hlediska jsou promítnuty do krbových vložek od české firmy Romotop, určených pro nízkoenergetické objekty.

Vytápění biomasou
Projekty vytápění

Vytápění biomasou

Kromě mnoha nových revolučních technologií určených k výrobě tepla se pozornost veřejnosti soustřeďuje i na nejstarší způsob vytápění – spalování biomasy. I když slovo biomasa zní moderně, označuje starý druh paliva, který je pro většinu světa (rozvojové země) […]

Fámy a pravda o podlahovém vytápění
Projekty vytápění

Fámy a pravda o podlahovém vytápění

Nízkoteplotní vytápěcí systémy, a tedy i podlahové vytápění, logicky souvisejí s nízkoenergetickými domy. I vy chcete stavět dům se současnými tepelněizolačními parametry, ale s „podlahovkou“ nepočítáte? Že na podlahové vytápění se nemohou dávat parkety? A prý se jím dům nevytopí? Ne všechno, co jste o podlahovém vytápění slyšeli, musí být pravda! Technika jde dopředu mílovými kroky, a tak je dobré pravidelně si aktualizovat vědomosti.