Rozkládací postele

Rozkládací postele Máte malometrážní byt, garsonku, studentský byt nebo jen pokoj a potřebujete si váš prostor prakticky a účelně zařídit? Moderní rozkládací nábytek je na to ideální. Rozkládací postele dnes už najdete i v patrové verzi, což se také skvěle hodí pro sourozence do dětských pokojů. Rozkládací postele šetří prostor, protože pokud je zrovna nepoužíváte, můžete je jednoduše složit a máte o to více prostoru k dispozici. Výhody takových postelí a nábytku již využívá mnoho lidí. Rozkládací postele se také dají využít jako lůžko pro hosty a příležitostné přenocování. Můžete je umístit např. ve své domácí pracovně, kde díky své funkčnosti nebudou přes den zabírat žádný prostor. Více v našich článcích.
Bydlení na 25 až 30 metrů čtverečních? Proč ne?
Bydlení je hra

Bydlení na 25 až 30 metrů čtverečních? Proč ne?

Bydlení na 25 až 30 metrů čtverečních? Zní to trochu odstrašujícím dojmem, ale může to být osvěžující a zábavné. Potřebuje to jen trochu vtipu, nápaditosti a odvahy.

Jak si vybrat postel
České matrace

Jak si vybrat postel

Zařídit si ložnici tak, aby vypadala dobře, není nijak zvlášť těžké. Vybavit ji ale, aby byl čas strávený odpočinkem opravdu příjemný, už jednoduché není. Nabízíme proto několik tipů, které vám mohou pomoci při nákupu postele.

Studentský pokoj na míru
Design interiérů

Studentský pokoj na míru

Barevné, veselé, roztomilé a plné hraček. Přesně takové bývají dětské pokoje. Jak ale navrhnout pokoj pro dorůstající potěr? Mají vlastní názor a chtějí, abychom s nimi zacházeli jako s dospělými. Vkus se jim mění každou chvíli a v pokoji se před […]