Stavební práce

Veškeré stavební práce zajišťuje stavební firma. Na trhu je množství stavebních firem, vždy je dobré vybrat si firmu na základě dobrých referencí, doporučení a hlavně na základě jejich dřívějších zrealizovaných projektů. Stavební práce mohou být i různé rekonstrukční práce a realizace interiérů i exteriérů domů. Pro větší stavební práce i při rekonstrukci je vždy lepší zavolat si na pomoc odborníky. Mezi stavební práce patří například i výstavba zdí, montáž oken, elektroinstalační práce, tepelná izolace, a montáž sanity. Při stavbě rodinného domu je jako první třeba vyčištění pozemku od různých kořenů a velkých skal, pozemek musí být zarovnán a následně se pokračuje ve výstavbě základů domu. I toto patří s stavebním pracím dělníků. Zjistěte více v článcích na našem portálu.
Výsledkem svépomocné práce mladého architekta je moderní dům spjatý s přírodou
Moderní zahrada

Výsledkem svépomocné práce mladého architekta je moderní dům spjatý s přírodou

Na úplném konci obce, dostupný cestičkou lemovanou majestátními kaštany, zcela pod lesem se rozprostírá areál několika domů, z nichž jeden je výsledkem svépomocné práce mladého architekta.

8 rad jak si vybrat stavební materiál
Stavební materiály

8 rad jak si vybrat stavební materiál

Dnes je na trhu množství rozličných stavebních materiálů a vybrat z nich ten nejlepší pro svůj budoucí dům nemusí být jednoduché. Podle čeho se rozhodnout? Roztřídit byste je měli metodou postupných kroků.

Cihla jako stavební materiál
Návštěvy domů

Cihla jako stavební materiál

O vzhledu a dispozici domu máme obvykle představu, kterou zreálníme a zpřesníme po konzultaci s architektem (nebo si vybereme dům z katalogu). Obvykle se však hůře rozhodujeme, z jakého materiálu stavět. Na základě průzkumů bylo zjištěno, že téměř tři čtvrtiny soukromých […]