Bytové doplňky

NIARA Závěsná tyč na ručník
Koupelny

Elegantní, v barvě, s revoluční montáží: LAUFEN představuje novou generaci koupelnových doplňků.

Přestože design koupelny tvoří především dominanty, jako je vana, sprcha nebo umyvadlo, neméně významným prvkem jsou nejrůznější doplňky. Praktické háčky, závěsné tyče, mýdlenka nebo držák na toaletní papír jsou decentními částmi koupelny, které však podtrhují její celkový vzhled a zpříjemňují denní užívání. Právě na ně se švýcarská značka LAUFEN zaměřila v nových kolekcích. Kromě nadčasových linií, precizního zpracování a vysoké odolnosti přinášejí také inovovaný systém uchycení bez nutnosti zásahu do zdi.

Prodejna Eglo
Novinky

EGLO konečně v Brně

Největší světový výrobce svítidel EGLO nově otevřel svoji prodejnu v Brně, přesněji v Modřicích, poblíž známé a frekventované Vídeňské. Na prodejní ploše více než 500 m2 je vystaveno přes 1 000 svítidel a také stylových bytových doplňků.

Alespoň trochu zlata do každé designové domácnosti. V nejhorším v podobě žlutých LED lemů či stínítek stolních lamp. Nálada 2016 podle FLOU. FOTO FLOU
Nábytek

Milán 2016: 20 000 kroků po milánskem veletrhu

Milánský veletrh je každoroční přehlídkou toho nejlepšího z produkce předních nábytkářských firem – Salone del Mobile udává směr. Nicméně svět současného nábytku je tak eklektický, že jen těžko lze jednoznačně říci, kam… Přesto lze z letošního Milána vysledovat několik trendů, které přinášíme v obrazové galerii.

Dekor

Vyšperkujte svůj interiér kousky a doplňky v pastelových barvách

Rozehrajte doma sonátu zimních dní na svůj způsob. Vyšperkujte svůj interiér kousky a doplňky v pastelových odstínech fialové, modré, ocelově šedé a doplňte je hřejivým leskem načervenalé mědi.

Legrabox free zdroj: Bluim
Kuchyně

Nová designová varianta pro elegantní Boxsystem

Více prostoru pro odlišení při zachování přímých linií Boxsystému díky velkoplošným zásuvným prvkům z různých materiálů.

Design interiérů

Nepostradatelný doplněk – hodiny

Při zařizování bytu byste neměli zapomenout na jeden důležitý doplněk, bez kterého nebude váš domov úplný. Podtrhuje styl interiéru a udává rytmus celé domácnosti. Tento prvek může být monumentální i velice nepatrný, ale vždy ho […]

Trendy

Doplňky do studentského podnájmu

Dnešní rychlá doba má posunutá měřítka také vdospívání. Mnoho vysokoškoláků raději vymění studentskou kolej za vlastní pokoj vpodnájmu. Zařizování takového interiéru se pak často odehrává za pomoci nejlevnějšího nábytku znabídky velkých obchodních domů ana úrovni dekorování se investuje do zaručeně „in“ kousků, které mohou svojí cenou přesáhnout isamotný nábytek. Vždyť jsou to především doplňky, které se dají jednoduše sbalit apřestěhovat do dalšího podnájmu nebo do nového samostatného domova. Ty nejlepší pak zůstávají jako připomínka zlatých studentských let.

Trendy

Návrat k tradičním hodnotám v designu bytového textilu

Bytový textil nabízí nejjednodušší možnosti proměny bytu vprostor podle posledních trendů. Vložnici stačí vyměnit prádlo či několik polštářů azpopelky bude princezna. Aby se vám to podařilo, nabízíme vám přehlídku první ze čtyř základních skupin trendů vdesignu bytového textilu na sezonu 2011/2012, které byly představeny na mezinárodním veletrhu bytového textilu atextilu pro veřejný sektor Heimtextil ve Frankfurtu na Mohanem. Jedno mají společné – trendem je racionální přístup.