Dekorace na stěnu

Zkrášlete si stěny interiéru různými dekoracemi. Moderní dekorace na stěnu jsou většinou samolepicí obrázky, siluety nebo různé citáty / motta. Patří sem však i klasické malované obrazy, zarámované fotografie, u sběratelů můžete najít zarámované sušené květiny a rostliny, případně brouky a hmyz, což je opět i velmi trendy. V kuchyni stále zaujmou dekorativní ručně malované talíře na zeď, nebo textilní vyšívané obrazce. Některé dekorace na stěnu mohou být sezonní, nebo i netradiční. Do dětských pokojů s tematikou, např. námořnická, můžete na stěny použít různé předměty jako lodní kormidlo nebo vlajky. Možností je opravdu hodně. Více inspirací najdete i v našich článcích.

Výroba originální dekorace
Dekor

Originální dekorace z nástěnných hodin

Téma přírodních dekorací je stále aktuální a vzrušující, proto vám přinášíme další inspiraci, jak oživit fádní stěny – například nazeleno.

foto: Möbelix
Hand Made

Vázičky z žárovek

Možná ještě doma provozujete několik klasických žárovek. Vypálené žárovky nemusíte hned vyhazovat. My jsme z nich například vytvořili pěkné vázy. Naplníte je vodou a čerstvými květinami nebo nějakým barevným pískem.

Design interiérů

Škola designu − část 3: Obývací pokoj

Zařízení obývacího pokoje prozradí mnohé o životním stylu majitelů daného domu či bytu. Jelikož právě v něm se v průběhu dne tráví nejvíce času, zpravidla i nejvíce zhmotňuje představy majitelů o vlastním stylu bydlení. Sumář principů a rad, jak postupovat při jeho zařizování, vám nabízíme ve třetí části seriálu, který vzniká ve spolupráci se školou interiérového designu Design academy.

Design interiérů

Oblékněte stěny do nového

Papírové, vinylové, vliesové, textilní, reliéfní nebo raději skelné? Či snad s příměsí dřevitých vláken nebo fotografií podzimního lesa, která pokryje celou stěnu chodby? Tapety nabízejí nepřeberné množství povrchů a dekorů a pořídit je můžete ve […]