Designové doplňky

Designové doplňky jsou moderní kusy nábytku nebo zařízení do domácnosti, které něčím vynikají a zaujmou hned na první pohled. Ať už jde o netradiční nástěnné hodiny, asymetrické zrcadlo v chodbě, trendy moderní závěsné křeslo či lustr nebo jiné osvětlení, vždy je to designový doplněk, který upoutá každé oko hned při vstupu do místnosti. Pokud upřednostňujete jednoduchý minimalistický interiérový design, postačí vám jeden designový doplněk, který podtrhne celkový vzhled vašeho bydlení. Velmi oblíbené jsou také designové doplňky do kuchyně, které jsou zároveň také velmi praktické, čili spojují příjemné a estetické s užitečným. Zjistěte i v našich článcích, jak správně ladit takové doplňky.

Dekor

Vyšperkujte svůj interiér kousky a doplňky v pastelových barvách

Rozehrajte doma sonátu zimních dní na svůj způsob. Vyšperkujte svůj interiér kousky a doplňky v pastelových odstínech fialové, modré, ocelově šedé a doplňte je hřejivým leskem načervenalé mědi.

Design interiérů

Za designovými doplňky do Horoměřic

Společnost MOBAX 9. září slavnostně otevřela vzorkovou prodejnu v Horoměřicích u Prahy. Naleznete zde širokou škálu bytových doplňků od renomovaných značek, jako je kuchyňské nádobí Silit, Ritzenhoff & Breker , Cilio a mnoho dalších. Společnost byla založena v roce 2001 s cílem nabídnout zákazníkům ve střední Evropě kvalitní sortiment pro jejich domácnost.

Design interiérů

Škola interiérového navrhování IX: Doplňky pro dokonalý vzhled interiéru

Stále více lidí touží najít a vyzvednout potenciální krásu svého současného bydlení. Udělejte si z upravování interiéru vašeho domova vzrušující zážitek, který vám přinese pocit uspokojení.

Trendy

Doplňky do studentského podnájmu

Dnešní rychlá doba má posunutá měřítka také vdospívání. Mnoho vysokoškoláků raději vymění studentskou kolej za vlastní pokoj vpodnájmu. Zařizování takového interiéru se pak často odehrává za pomoci nejlevnějšího nábytku znabídky velkých obchodních domů ana úrovni dekorování se investuje do zaručeně „in“ kousků, které mohou svojí cenou přesáhnout isamotný nábytek. Vždyť jsou to především doplňky, které se dají jednoduše sbalit apřestěhovat do dalšího podnájmu nebo do nového samostatného domova. Ty nejlepší pak zůstávají jako připomínka zlatých studentských let.