Dlažba do koupelny

Dlažba do koupelny Obklady a dlažba do koupelny i koupelnový nábytek a dekorace patří mezi zařízení, která by měla být trvanlivá, voděodolná a snadno udržovatelná. Přečtěte si pár užitečných rad a tipů pro obnovu vaší koupelny.

Dřevěné podložky pod nohama (ať už stojíte u umyvadla, nebo právě vycházíte z vany) jsou skvělým příkladem toho, jak mohou na první pohled hezké zbytečnosti překvapit svou praktičností a hlavně dosud nepoznaným pocitem tepla, které z nich vychází – při pohledu i při dotyku. foto Dano Veselský
Koupelny

Koupelnová proměna, která vzešla z manželského kompromisu

Nejlepší by bylo přijít už do hotového. A to přesně podle vašich představ. Nereálné! Naší kolegyni Lucce a jejímu muži nezbývalo proto nic jiného, než se vrhnout do bytového „naháče“ a poskládat si do něj jen to skutečně chtěné a vytoužené. Podívejte se, co všechno se dá udělat s malým prostorem, truhlářským umem a pár drobnostmi, které lesklou strojenost „zašpiní“ − ať už se jen chce, nebo bohužel musí.

Serie BOARD (FOTO: LASSELSBERGER, s.r.o.)
Koupelny

Nové kolekce obkladů a dlažeb RAKO NEWS 2015

Společnost LASSELSBERGER, s.r.o. uvedla na trh novou kolekci obkladů a dlažeb RAKO NEWS 2015. Novou kolekci letos tvoří celkem devět nových sérií.

FOTO: LASSELSBERGER, s.r.o.
Koupelny

RAKO představuje novinky v obkladech pro rok 2015

Značka RAKO přináší každým rokem spoustu novinek. Po dlouhých letech však dochází k obecnému „přesycení“ šedými a béžovými barvami, a proto jsou tu hravé a barevné série Air, Tendence a Fresh.