Serie BOARD (FOTO: LASSELSBERGER, s.r.o.)

Nové kolekce obkladů a dlažeb RAKO NEWS 2015

23. 10. 2014
Diskuze (0)
Sdílet

Společnost LASSELSBERGER, s.r.o. uvedla na trh novou kolekci obkladů a dlažeb RAKO NEWS 2015. Novou kolekci letos tvoří celkem devět nových sérií.

Po dlouhých letech dochází k obecnému „přesycení“ šedých a béžových barev. Série pro koupelny nabízejí škálu pastelových nebo výrazných barev i kombinační chladnější odstíny. Důmyslně propracované barevné varianty a dekorace potěší mnoho klientů designem i cenou. Série nabízejí v rámci jedné série množství dekorací, které při samotném výběru otevírají téměř nekonečný prostor fantazii každého zákazníka.

Serie SOFT (FOTO: LASSELSBERGER, s.r.o.)

Serie SOFT (FOTO: LASSELSBERGER, s.r.o.)

Obrázek ZDE

Zajímavé jsou dekorace s florálním motivem, barevné listely a mozaiky. Jedním ze spojujících prvků nových sérií je formát obkládaček 20 x 60 cm. Nové podlahové série pro rok 2015 se díky digitální technologii vyznačují dokonalými povrchy dlaždic a nadčasovým designem. Zaujmou svou přírodní barevností a velkými formáty, které se stávají standardem v moderní keramice včetně kalibrované hrany dlaždic. Doslova stylový převrat vnáší do nabídky keramických obkladů imitace přírodních materiálů, dřeva a kamene, včetně originálních dekorací a funkčních doplňků. Jednoduchým a přesto výrazným interiérům bude slušet dlažba Grain, Random imitující výrazný kámen či keramické dřevo v sérii Board nebo klasičtější design v sérii Brickstone.

Serie TENDENCE (FOTO: LASSELSBERGER, s.r.o.)

Serie TENDENCE (FOTO: LASSELSBERGER, s.r.o.)

Obrázek ZDE

Většina nových sérií obsahuje dekorace, mozaiky, schodové dlaždice či tvarovky, sokle a rozmanité formáty, stačí si vybrat a začít kombinovat. Podlahová keramika roku 2015 se nese v duchu střízlivosti, přírodních efektních povrchů s množstvím dekorací v rámci jedné série.

www.rako.cz

Kategorie: Koupelny Novinky
Tagy: Dlažba do koupelny koupelna obklady Obklady do koupelny
Sdílejte článek

Diskuze